Antonio Carlos Junior chciałby zmierzyć się w kolejnym pojedynku z Chrisem Weidmanem

 

MMAjunkie.com

Antonio Carlos Junior wygrał swoją walkę podczas gali UFC w Sao Paulo, i chciałby walczyć z byłym mistrzem.

Antonio Carlos Junior (9-2-1) podczas ostatniej gali, która odbyła się w brazylijskim Sao Paulo, pokonał przez poddanie w 1 rundzie Jacka Marshmana. Zwycięzca programu TUF: Brazil 3, bardzo dobrze radzi sobie w wadze średniej i aktualnie jest w passie 4 zwycięstw z rzędu.

Mówiłem w wywiadach przed walką, że mam zamiar go poddać. Marshman nigdy w karierze nie przegrał przez poddanie, a ja skończyłem go już w 1 rundzie. Zrobiłem to, dlatego jestem bardzo szczęśliwy. W tej walce nie byłem jeszcze w optymalnej formie.

Antonio Carlos Junior, który wygrał program TUF w wadze ciężkiej (!), szuka kolejnych wyzwań w wadze średniej. Antonio uważa, że najlepszą opcją na teraz, byłoby starcie z byłym mistrzem tej kategorii czyli Chrisem Weidmanem (14-2).

Wiedman to duże nazwisko, a ja jestem jego fanem. Byłoby wspaniale dzielić Oktagon razem z nim. Chris pokonał wielu moich rodaków, m.in. Andersona Silvę (2 razy), Vitora Belforta, Demiana Maię czy Lyoto Machidę. Byłoby więc wspaniale, gdybym mógł się mu zrewanżować.

Na razie jednak wszystkie myśli Brazyliczyka, skupiają się na listopadowym weselu oraz spotkaniach z przyjaciółmi w rodzinnej Brazylii. Antonio po ciężkim okresie przygotowawczym zapowiada krótką przerwę od występów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *