Anthony Pettis wyzwał do walki Maxa Holloway’a i dostał odpowiedź

Anthony Pettis

Ze względu na Conora McGregora i jego rozterkach dotyczących obrony tytułu wagi piórkowej, zawodnicy muszą sobie jakoś radzić.

Max Holloway oraz Anthony Pettis wzięli sprawy we własne ręce i poradzili sobie dogadując się w sprawie walki między sobą.

Anthony Pettis po trzech porażkach z rzędu w wadze lekkiej zszedł do dywizji piórkowej i od razu zanotował udany debiut pokonując na UFC on FOX 21 Charlesa Oliveirę. Ta wygrana najwyraźniej dała mu wiatru w żagle, ponieważ wyzwał on do kolejnej walki pretendenta do tytułu Maxa Hollowaya. „The Showtime” chciałby zmierzyć się z Hollowayem na gali UFC 205 w Nowym Jorku, która odbędzie się 12 listopada.

Max Holloway, pretendent do tytułu stoczył w czerwcu na UFC 199 kolejną zwycięską walką pokonując przez decyzję Ricardo Lamasa. Teraz „Blessed” ma na oku kolejną walkę, którą chce stoczyć z Jose Aldo, ale postanowił odpowiedzieć Anthony’emu Pettisowi. Holloway napisał na Twitterze, że jeśli nie dostanie walki z Jose Aldo, to Pettis będzie następny w kolejce.

3 thoughts on “Anthony Pettis wyzwał do walki Maxa Holloway’a i dostał odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *