Andrzej Grzebyk zmierzy się z Florianem Harringerem na Celtic Gladiator 11

celtic-gladiator-krakow-grzebyk-vs-harringer

Jednym z najciekawszych starć jakie będą mogli obejrzeć kibice podczas nadchodzącej gali Celtic Gladiator 11 w Krakowie w dniu 26-go listopada będzie pojedynek MMA, który stoczy jeden z najbardziej utalentowanych zawodników z Małopolski, Andrzej Grzebyk z klubu Legion Tarnów, z austriackim wojownikiem, Florianem Harringerem reprezentującym klub Ryoshin MMA Ireland. Starcie Polaka i Austriaka w hali T.S. Wisła przy ulicy Reymonta 22, odbędzie się w kategorii średniej do 84 kg.

26-letni Andrzej Grzebyk pauzował blisko rok czasu od pojedynku z jednym z aktualnych zawodników UFC, Alessio di Chirico. Kiedy już powrócił to skutecznie i 15 października pokonał Białorusina Alexeya Repalova, który mimo doświadczenia po jednej rundzie walki poddał się Tarnowianinowi. Grzebyk wygrał dziewiąty zawodowy pojedynek i ma wielką ochotę na „ustrzelenie dziesiątki”. Czy mu się to uda? Warto przyjść na Celtic Gladiator 11 by się o tym przekonać.

Florian Harringer ma 29 lat i trenuje w Irlandii. Jego doświadczenie tylko pozornie jest mniejsze niż Polaka, bowiem walczył na wielu europejskich galach: w Rosji, Chorwacji czy Niemczech. Uchodzi on za dobrego i twardego zawodnika z przekrojowym warsztatem. O jego determinacji świadczy fakt, iż sam chciał walczyć na terenie rywala i wierzy, że go pokona. To nie jest niemożliwe i Polaka czeka twardy bój na jaki wyzywa go Harringer.

Zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków sportów walki na polski debiut naszej międzynarodowej organizacji, w której walczyli najlepsi, zarówno na świecie, jak i w Polsce, zawodnicy MMA. Zapowiadamy niesamowite emocje jakie towarzyszyć będą wydarzeniom w hali TS „Wisła”, podczas Celtic Gladiator 11, gali walk MMA i K-1.

Przyjdźcie i przeżyjmy to wspólnie!

Bilety dostępne w sieci www.kupbilet.pl. Już dzisiaj zapraszamy do zakupu w przedsprzedaży!

Zapraszamy również do śledzenia naszego fanpage na Facebooku – Celtic Gladiator.

Informacja prasowa

celtic-gladiator-11-plakat big

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *