Andrei Arlovski niezadowolony z walki na UFC 174

Na UFC 174 powracający do UFC Andrei Arlovski zmierzył się z Brendanem Schaubem i niejednogłośną decyzją sędziów wygrał ten pojedynek choć z walki nie jest zadowolony.

Z dyskusyjnego werdyktu walki oraz jej przebiegu niezadowoleni byli także fani przybyli na galę, którzy dali o tym znać swoim buczeniem.

Oto co o walce mówił sam Andrei Arlovski:

„Powiem szczerze, że czułem się i nadal czuję się fatalnie. Cieszę się tylko z tego, że nie było Dana White’a ponieważ wkurzyłby się na mnie. On dał mi wspaniałą szansę a ja nie jestem zadowolony z tej walki.

Myślę, że wszyscy się zgodzą z tym, że ta walka była do bani. To było straszne. Wiecie kto przegrał tę walkę? Fani. To fani przegrali tę walkę.

Z jakiegoś powodu byłem bardzo zdenerwowany. Przed walką jak wszedłem do oktagonu, moje nogi zaczęły drżeć. Czułem się tak jak to było za pierwszym razem 14 lat temu.”

Faktycznie było widać, że obaj zawodnicy nie palą się do podjęcia jakiejś akcji natomiast po walce obaj jednocześnie byli pewni swojego zwycięstwa.

„Byłem zły, że nie wykonałem planu. Chciałem go znokautować natomiast to sędziowie orzekli werdykt. Jednak tak jak mówiłem wcześniej, nie jestem zadowolony ze swojego występu.

Obiecuję, że następnym razem zrobię o wiele więcej.”

5 thoughts on “Andrei Arlovski niezadowolony z walki na UFC 174

  1. No przynajmniej ma jaja aby coś takiego napisać, czy mięć negatywną opinie na swój temat. A nie jak JDS, dostał łomot ale to Cain jest ciota i bije jak panienka… Walka była fatalna.. jestem jego fanem od baardzo dawna serce krajało mi się jak przegrywał.. ale ta walka to była jedna z gorszych jakie widzałem… nie chodzi mi tylko o Andreia ale ogólnie jak o walkę.. to ciekawsza była bonusa… no może trochę przesadziłem z tym bonusem.. heh i ze słowem walka.. 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *