Anderson Silva vs Uriah Hall na UFC 200? Zdaniem Chaela Sonnena, to bardzo prawdopodobne

Silva vs Hall

Kolejne rewelacje płynął od Chaela Sonnena, które mogą, ale nie muszą się sprawdzić. Tym razem mowa o walce Anderson Silva vs Uriah Hall na UFC 200.

Anderson Silva miał zmierzyć się z Uriah Hallem na UFC 198 w Brazylii, ale z powodu konieczności przeprowadzenia operacji woreczka żółciowego „Spidera”, walka ta nie doszła do skutku. Przez tę nieobecność Silvy na gali w Brazylii, UFC nieco straciła na obsadzie złożonej z wielkich gwiazd brazylijskiego MMA.

Anderson pomyślnie przeszedł operację i już rozpoczął lekkie treningi. Silva wyrażał się optymistycznie na temat swojej potencjalnej walki na UFC 200 i mimo, że nie ma oficjalnego potwierdzenia, to pojawiły się już pewne informacje sugerujące, że ten pojedynek się odbędzie.

Jedną z takich informacji przekazał w swoim programie “You’re Welcome” nie kto inny jak Chael Sonnen, który stwierdził, że najprawdopodobniej pojedynek między Andersonem Silvą i Uriah Hallem odbędzie się na UFC 200.

— Uriah Hall zmierzy się z Andersonem na UFC 200. Jeżeli Uriah Hall wygra, może mieć szansę na walkę o pas wagi średniej.

3 thoughts on “Anderson Silva vs Uriah Hall na UFC 200? Zdaniem Chaela Sonnena, to bardzo prawdopodobne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *