Kategoria | MMA

alMMA 7 Sochaczew : wyniki oraz fotorelacja

Organizatorzy dziękują bardzo sponsorom :

Firmie Pit Bull West Coast za turniejowe koszulki oraz
Firmie Asami przedstawicielowi Fairtex za użyczenie sprzętu.

Dragon Fight Club Sochaczew zaprasza na kolejną 8 edycje ALMMA,
która odbędzie się w Sochaczewie 08 Listopada 2009 (Niedziela).
oraz na kolejną edycje Ligi Shooto również do Sochaczewa dnia 10 Pażdziernika 2009 (Sobota)

Pomimo zapowiedzi organizatorów o rygorystycznym przestrzeganiu regulaminu, po raz kolejny kilkunastu zawodników z całej Polski przyjechało z nieważnymi świadczeniami lekarskimi. Zaświadczenia wydane przez lekarzy: rodzinnych, pediatrę a nawet STOMATOLOGA, zostały jak zwykle ODRZUCONE. Swoistym rekordzistą był chłopak, który przywiózł plik badań bez żadnego zaświadczenia. Wszyscy oni zostali niedopuszczeni do zawodów.
DRAGON FGHTCLUB SOCHACZEW zgłasza się z gorącą prośbą do trenerów o dopilnowanie świadczeń lekarskich od lekarza SPORTOWEGO, dla swoich zawodników na przyszłe zawody

Klasyfikacja Drużynowa

Pełne MMA

1.RKT Radom
2.Bastion Tychy & Copa Cabana Konin
3.Gracie Barra Łódż
4.Strefa Walki Konin & Copa Cabana W-wa

Ogółem 

1.Okniński Team & RKT Radom
2.Shidokan Łódż
3.Strefa Walki Konin
4.Dragon Fight Club Sochaczew

Klasyfikacja indywidualna

Ograniczona formuła: Junior

60kg

1.GAJEWSKI JAKUB RKT RADOM
2.SZUSTECKI FILIP – DRAGON F.C.SOCHACZEW
3.KOSIŃSKI PIOTR -SHIDOKAN ŁÓDŻ
4.PĄCZEK PIOTR – ATW GDAŃSK
4.RULKA PAWEŁ -ATW GDAŃSK
4.LAMPRYCHT PAWEŁ -COPA CABANA KONIN
4.ROSIAK PRZEMEK -COPA CABANA KONIN

66 KG

1.ZAWADZKI DAMIAN -RKT RADOM
2.GUBANOW ALEX -SAMBO SYSTEM POLSKA
3.SEGIETA. DAWID -ATW GDAŃSK
4.GRABOWSKI SEBASTIAN -SHIDOKAN
4.MIODUSZEWSKI GUSTAW -COPA CABANA W-WA

72 KG

1.STEFANIAK TOMASZ „LUCKY”-DRAGON FIGHT CLUB SOCHACZEW
2.DOMACHOWSKI DAMIAN – NO LIMITS TORUŃ
3.PIETRZYKOWSKI KAMIL – SHIDOKAN ŁÓDŻ
4.SOBOCIŃSKI CEZARY -SHIDOKAN ŁÓDŻ
4.KUCIŃSKI GRZEGORZ -OSS SOCHACZEW

77 KG

1.SZCZEPANIAK PATRYK -STREFA WALKI KONIN
2.DOBROGOST ANDRZEJ – MMA PŁOCK
3. NOWAK MACIEJ- SAMBO SYSTEM POLSKA

84 KG

1.STELMASZEWSKI BARTEK – GRACIE BARRA ŁÓDŻ
2. CIEPLIŃSKI GRZEGORZ – DRAGON FIGHT CLUB SOCH.
3.FRĄCZAK BARTOSZ – ROSOMAK W-WA
4.KUDRA TOBIASZ – GRACIE BARRA ŁÓDŻ
5.CICHOCKI MATEUSZ – ATW GDAŃSK
5.PULZIN ALEKSANDER – NO LIMITS TORUN
5.BARCIŃSKI DAMIAN – OSS SOCHACZEW

Ograniczona formuła: Senior

60 KG

1.FORYSIAK KAMIL – SHIDOKAN ŁÓDŻ

72 KG

1.KLAT DAREK – SHIDOKAN ŁÓDŻ
2.KŁOS ARTUR – SHIDOKAN ŁÓDŻ

77 KG

1.GŁÓD BARTŁOMIEJ -OKNIŃSKI TEAM
2.MATUSZEWSKI PRZEMYSŁAW – SKIERNIEICKI KLUB KARATE
3.ZALEWSKI PAWEŁ – ATW GDAŃSK
4.KOBIELSKI SZYMON – MMA PŁOCK
5.GRUCHOT DOMINIK – SHIDOKAN ŁÓDŻ
5.ADAMCZYK ROBERT – STREFA WALKI KONIN
6.PAWŁOWSKI PIOTR – OKNIŃSKI TEAM SIEDLCE

84 KG

1.JOTKO KRZYSZTOF – OKNIŃSKI TEAM MMA W-WA
2. FIRLĄG KUBA – OKNIŃSKI TEAM MMA W-WA
3.PRUS KUBA – STREFA WALKI KONIN
4.WOJCIECHOWSKI TOMEK – OKNIŃSKI TEAM MMA W-WA
4.ŚLEPOWROŃSKI OSKAR – TJJ KOBYŁKA
5.ŚWIĄTKOWSKI MATEUSZ – DRAGON F . C. SOCHACZEW
5.PIEC WOJCIECH – SKIERNIEWICKI KLUB KARATE
5. DĘBSKI RAFAŁ – OKNIŃSKI TEAM MMA W-WA
5. PROKURAT DANIEL – OKNIŃSKI TEAM MMA SIEDLCE

93 KG

1.BUDELEWSKI ROBERT – BERSERKERS TEAM OLSZTYN
2.GIELEC MICHAŁ – GRACIE BARRA ŁÓDŻ
3.ŚLUSARCZYK TOMEK – BIELAŃSKI KLUB KARATE
4.ZIEMAK MIKOŁAJ – WALKA W-WA
4.KACZYŃSKI PIOTR – DRAGON FIGHT CLUB SOCHACZEW
5.RATKA BARTŁOMIEJ – ATW GDAŃSK
5.ZALEWSKI ARTUR – ATW GDAŃSK
5.KANIUK PIOTR – ATW GDAŃSK
5.SKOBLEWSKI FILIP – OKNIŃSKI TEAM MMA W-WA

+93 KG

1.LINOWSKI KAROL – OKNIŃSKI TEAM MMA W-WA
2.LEPIANKA BARTOSZ – SHIDOKAN ŁÓDŻ
3.DYLIK RAFAŁ – SHIDOKAN ŁODŻ

Pełne MMA

60 KG

1.KULIG LESZEK – RKT RADOM
2.MAŁEK PIOTR – STREFA WALKI KONIN

66 KG

1.UGORSKI ADAM – COPA CABANA KONIN
2.RUSIECKI JAN – OKNIŃSKI TEAM MMA W-WA
3.KORYCKI KAROL – RKT RADOM
4.JUSZCZAK MATEUSZ – STREFA WLKI KONIN

72 KG

1.HELD MARCIN – BASTION TYCHY
2.MILA IRENEUSZ – STREFA WALKI KONIN
3.MAJEWSKI DAREK – RKT RADOM
4.BIAŁCZAK EMIL – RKT RADOM
5.FIJAŁKOWSKI MACIEJ – RKT RADOM
5.KOZYRA MATEUSZ – ŁAMATOR RACIBÓRZ
5.OBRZUT DANIEL – BASTION TYCHY

77 KG

1.ZWOLIŃSKI MARIUSZ – COPA CABANA KONIN
2.KUROWSKI PIOTR – COPA CABANA W-WA
3.JASIŃSKI BARTŁOMIEJ – SAMBO SYSTEM POLSKA
4.TERLIKOWSKI RAFAŁ – TJJ KOBYŁKA
5.KORYCKI KAMIL – RKT RADOM
5.ELSNER MICHAŁ – RKT RADOM
5.FIGAS GRZEGORZ – BERSERKERS OLSZTYN

84 KG

1.ŁABĘCKI MARCIN – GRACIE BARRA ŁÓDŻ
2.KOSTARZ PRZEMYSŁAW – BASTION TYCHY
3.FERNC ŁUKASZ – GRACIE BARRA ŁÓDŻ
4.SZYMUSZOWSKI KAMIL – GRACIE BARRA ŁÓDŹ
5.KURCZEWSKI BARTŁOMIEJ – GRACIE BARRA ŁÓDŹ
5.ZANEUSKI STANISŁAW – MMA OSTRÓW WIELKOPOLSKI
5.TEBOEV ISMAIL – OKNIŃSKI TEAM MMA W-WA
5.DOBROWOLSKI ŁUKASZ- RKT RADOM

93 KG

1.NOWICKI TYMOTEUSZ – WALKA WARSZAWA
2.TOMASZEWSKI ADAM – COPACABANA WARSZAWA
3.JUSZCZAK MARCIN GRACIE BARRA ŁÓDŹ
4.ŚLUSAKOWICZ STANISŁAW – PALESTRA WARSZAWA
5.RORAWSKI MARCIN – WALKA WARSZAWA

+93 KG

1.OMIELAŃCZUK DANIEL – NASTULA CLUB + PALESTRA
2.ELSNER MARCIN – RKT RADOM
3.BULIŃSKI WOJCIECH -BASTION TYCHY + EMERS TEAM
4.JASIŃSKI KUBA – SHIDOKAN ŁÓDŹ
5.KROKOS ARTUR – COPACABANA KONIŃ
5.WALUŚ KAMIL – COPACABANA WARSZAWA

Pojedyncze Walki (Pierwszy z lewej zwycięzca)

Ograniczona formuła

77 kg
Wiśniewski Michał Berserkers team Olsztyn & Wysocki Piotr OKNIŃSKI TEAM W-WA

Pełne MMA

72 KG

Głowacki Przemysław Copa Capana W-wa& Stępski Daniel No limits Toruń

77 kg

Lebda Radosław Łamator & Mioduszewski Kuba Copa Cabana W-wa
Czuchnowski Mateusz Copa Cabana W-wa & Cięcierga Wojciech Łamator

Zdjęcia: 

Więcej zdjęć dostępnych TUTAJ

piotrAS / body-factory.pl

Dyskusja TUTAJ

suplementy
Tags:

One Response to “alMMA 7 Sochaczew : wyniki oraz fotorelacja”

  1. ania :D pisze:

    ojj ale go karolek obil. oby taak dalej ! RKT

Trackbacks/Pingbacks


Napisz komentarz

Dzisiaj polecamy


Najbliższa gala

ONE Championship 86: Destiny of Champions

Data: 7.12.2018, Axiata Arena, Kuala Lumpur – Malezja

GLORY 62 Rotterdam

Data: 8.12.2018, Ahoy Rotterdam, Rotterdam – Holandia

UFC 231: Holloway vs. Ortega

8.12.2018, Scotiabank Arena, Toronto, Ontario – Kanada

Zobacz więcej gal »

Współpraca

Patronat medialny





Fight24 na FB i Twitter



Zaprzyjaźnione kluby

fight24 mma

Polecane serwisy

Kontakt

Znajdź nas na

Informacje

Popularne tagi

Alistair Overeem Anderson Silva Bellator BJJ BJ Penn boks Brock Lesnar Cain Velasquez Dana White Dan Henderson DREAM Fedor Emelianenko fight24.pl Frank Mir Gegard Mousasi Georges St. Pierre Grappling GSP Jan Błachowicz Jon Jones Josh Barnett Junior Dos Santos K-1 kickboxing KSW Lyoto Machida Mamed Khalidov Mariusz Pudzianowski mma MMA INFO MMA News Muay Thai Nick Diaz Randy Couture Rashad Evans Shane Carwin Tito Ortiz Tomasz Drwal TUF UFC

© 2018 FIGHT24.PL – MMA i K-1, UFC.