alMMA 7 Sochaczew : wyniki oraz fotorelacja

Organizatorzy dziękują bardzo sponsorom :

Firmie Pit Bull West Coast za turniejowe koszulki oraz
Firmie Asami przedstawicielowi Fairtex za użyczenie sprzętu.

Dragon Fight Club Sochaczew zaprasza na kolejną 8 edycje ALMMA,
która odbędzie się w Sochaczewie 08 Listopada 2009 (Niedziela).
oraz na kolejną edycje Ligi Shooto również do Sochaczewa dnia 10 Pażdziernika 2009 (Sobota)

Pomimo zapowiedzi organizatorów o rygorystycznym przestrzeganiu regulaminu, po raz kolejny kilkunastu zawodników z całej Polski przyjechało z nieważnymi świadczeniami lekarskimi. Zaświadczenia wydane przez lekarzy: rodzinnych, pediatrę a nawet STOMATOLOGA, zostały jak zwykle ODRZUCONE. Swoistym rekordzistą był chłopak, który przywiózł plik badań bez żadnego zaświadczenia. Wszyscy oni zostali niedopuszczeni do zawodów.
DRAGON FGHTCLUB SOCHACZEW zgłasza się z gorącą prośbą do trenerów o dopilnowanie świadczeń lekarskich od lekarza SPORTOWEGO, dla swoich zawodników na przyszłe zawody

Klasyfikacja Drużynowa

Pełne MMA

1.RKT Radom
2.Bastion Tychy & Copa Cabana Konin
3.Gracie Barra Łódż
4.Strefa Walki Konin & Copa Cabana W-wa

Ogółem 

1.Okniński Team & RKT Radom
2.Shidokan Łódż
3.Strefa Walki Konin
4.Dragon Fight Club Sochaczew

Klasyfikacja indywidualna

Ograniczona formuła: Junior

60kg

1.GAJEWSKI JAKUB RKT RADOM
2.SZUSTECKI FILIP – DRAGON F.C.SOCHACZEW
3.KOSIŃSKI PIOTR -SHIDOKAN ŁÓDŻ
4.PĄCZEK PIOTR – ATW GDAŃSK
4.RULKA PAWEŁ -ATW GDAŃSK
4.LAMPRYCHT PAWEŁ -COPA CABANA KONIN
4.ROSIAK PRZEMEK -COPA CABANA KONIN

66 KG

1.ZAWADZKI DAMIAN -RKT RADOM
2.GUBANOW ALEX -SAMBO SYSTEM POLSKA
3.SEGIETA. DAWID -ATW GDAŃSK
4.GRABOWSKI SEBASTIAN -SHIDOKAN
4.MIODUSZEWSKI GUSTAW -COPA CABANA W-WA

72 KG

1.STEFANIAK TOMASZ „LUCKY”-DRAGON FIGHT CLUB SOCHACZEW
2.DOMACHOWSKI DAMIAN – NO LIMITS TORUŃ
3.PIETRZYKOWSKI KAMIL – SHIDOKAN ŁÓDŻ
4.SOBOCIŃSKI CEZARY -SHIDOKAN ŁÓDŻ
4.KUCIŃSKI GRZEGORZ -OSS SOCHACZEW

77 KG

1.SZCZEPANIAK PATRYK -STREFA WALKI KONIN
2.DOBROGOST ANDRZEJ – MMA PŁOCK
3. NOWAK MACIEJ- SAMBO SYSTEM POLSKA

84 KG

1.STELMASZEWSKI BARTEK – GRACIE BARRA ŁÓDŻ
2. CIEPLIŃSKI GRZEGORZ – DRAGON FIGHT CLUB SOCH.
3.FRĄCZAK BARTOSZ – ROSOMAK W-WA
4.KUDRA TOBIASZ – GRACIE BARRA ŁÓDŻ
5.CICHOCKI MATEUSZ – ATW GDAŃSK
5.PULZIN ALEKSANDER – NO LIMITS TORUN
5.BARCIŃSKI DAMIAN – OSS SOCHACZEW

Ograniczona formuła: Senior

60 KG

1.FORYSIAK KAMIL – SHIDOKAN ŁÓDŻ

72 KG

1.KLAT DAREK – SHIDOKAN ŁÓDŻ
2.KŁOS ARTUR – SHIDOKAN ŁÓDŻ

77 KG

1.GŁÓD BARTŁOMIEJ -OKNIŃSKI TEAM
2.MATUSZEWSKI PRZEMYSŁAW – SKIERNIEICKI KLUB KARATE
3.ZALEWSKI PAWEŁ – ATW GDAŃSK
4.KOBIELSKI SZYMON – MMA PŁOCK
5.GRUCHOT DOMINIK – SHIDOKAN ŁÓDŻ
5.ADAMCZYK ROBERT – STREFA WALKI KONIN
6.PAWŁOWSKI PIOTR – OKNIŃSKI TEAM SIEDLCE

84 KG

1.JOTKO KRZYSZTOF – OKNIŃSKI TEAM MMA W-WA
2. FIRLĄG KUBA – OKNIŃSKI TEAM MMA W-WA
3.PRUS KUBA – STREFA WALKI KONIN
4.WOJCIECHOWSKI TOMEK – OKNIŃSKI TEAM MMA W-WA
4.ŚLEPOWROŃSKI OSKAR – TJJ KOBYŁKA
5.ŚWIĄTKOWSKI MATEUSZ – DRAGON F . C. SOCHACZEW
5.PIEC WOJCIECH – SKIERNIEWICKI KLUB KARATE
5. DĘBSKI RAFAŁ – OKNIŃSKI TEAM MMA W-WA
5. PROKURAT DANIEL – OKNIŃSKI TEAM MMA SIEDLCE

93 KG

1.BUDELEWSKI ROBERT – BERSERKERS TEAM OLSZTYN
2.GIELEC MICHAŁ – GRACIE BARRA ŁÓDŻ
3.ŚLUSARCZYK TOMEK – BIELAŃSKI KLUB KARATE
4.ZIEMAK MIKOŁAJ – WALKA W-WA
4.KACZYŃSKI PIOTR – DRAGON FIGHT CLUB SOCHACZEW
5.RATKA BARTŁOMIEJ – ATW GDAŃSK
5.ZALEWSKI ARTUR – ATW GDAŃSK
5.KANIUK PIOTR – ATW GDAŃSK
5.SKOBLEWSKI FILIP – OKNIŃSKI TEAM MMA W-WA

+93 KG

1.LINOWSKI KAROL – OKNIŃSKI TEAM MMA W-WA
2.LEPIANKA BARTOSZ – SHIDOKAN ŁÓDŻ
3.DYLIK RAFAŁ – SHIDOKAN ŁODŻ

Pełne MMA

60 KG

1.KULIG LESZEK – RKT RADOM
2.MAŁEK PIOTR – STREFA WALKI KONIN

66 KG

1.UGORSKI ADAM – COPA CABANA KONIN
2.RUSIECKI JAN – OKNIŃSKI TEAM MMA W-WA
3.KORYCKI KAROL – RKT RADOM
4.JUSZCZAK MATEUSZ – STREFA WLKI KONIN

72 KG

1.HELD MARCIN – BASTION TYCHY
2.MILA IRENEUSZ – STREFA WALKI KONIN
3.MAJEWSKI DAREK – RKT RADOM
4.BIAŁCZAK EMIL – RKT RADOM
5.FIJAŁKOWSKI MACIEJ – RKT RADOM
5.KOZYRA MATEUSZ – ŁAMATOR RACIBÓRZ
5.OBRZUT DANIEL – BASTION TYCHY

77 KG

1.ZWOLIŃSKI MARIUSZ – COPA CABANA KONIN
2.KUROWSKI PIOTR – COPA CABANA W-WA
3.JASIŃSKI BARTŁOMIEJ – SAMBO SYSTEM POLSKA
4.TERLIKOWSKI RAFAŁ – TJJ KOBYŁKA
5.KORYCKI KAMIL – RKT RADOM
5.ELSNER MICHAŁ – RKT RADOM
5.FIGAS GRZEGORZ – BERSERKERS OLSZTYN

84 KG

1.ŁABĘCKI MARCIN – GRACIE BARRA ŁÓDŻ
2.KOSTARZ PRZEMYSŁAW – BASTION TYCHY
3.FERNC ŁUKASZ – GRACIE BARRA ŁÓDŻ
4.SZYMUSZOWSKI KAMIL – GRACIE BARRA ŁÓDŹ
5.KURCZEWSKI BARTŁOMIEJ – GRACIE BARRA ŁÓDŹ
5.ZANEUSKI STANISŁAW – MMA OSTRÓW WIELKOPOLSKI
5.TEBOEV ISMAIL – OKNIŃSKI TEAM MMA W-WA
5.DOBROWOLSKI ŁUKASZ- RKT RADOM

93 KG

1.NOWICKI TYMOTEUSZ – WALKA WARSZAWA
2.TOMASZEWSKI ADAM – COPACABANA WARSZAWA
3.JUSZCZAK MARCIN GRACIE BARRA ŁÓDŹ
4.ŚLUSAKOWICZ STANISŁAW – PALESTRA WARSZAWA
5.RORAWSKI MARCIN – WALKA WARSZAWA

+93 KG

1.OMIELAŃCZUK DANIEL – NASTULA CLUB + PALESTRA
2.ELSNER MARCIN – RKT RADOM
3.BULIŃSKI WOJCIECH -BASTION TYCHY + EMERS TEAM
4.JASIŃSKI KUBA – SHIDOKAN ŁÓDŹ
5.KROKOS ARTUR – COPACABANA KONIŃ
5.WALUŚ KAMIL – COPACABANA WARSZAWA

Pojedyncze Walki (Pierwszy z lewej zwycięzca)

Ograniczona formuła

77 kg
Wiśniewski Michał Berserkers team Olsztyn & Wysocki Piotr OKNIŃSKI TEAM W-WA

Pełne MMA

72 KG

Głowacki Przemysław Copa Capana W-wa& Stępski Daniel No limits Toruń

77 kg

Lebda Radosław Łamator & Mioduszewski Kuba Copa Cabana W-wa
Czuchnowski Mateusz Copa Cabana W-wa & Cięcierga Wojciech Łamator

Zdjęcia: 

Więcej zdjęć dostępnych TUTAJ

piotrAS / body-factory.pl

Dyskusja TUTAJ

One thought on “alMMA 7 Sochaczew : wyniki oraz fotorelacja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *