Aljamain Sterling vs. Brett Johns dodane do rozpiski UFC Fight Night 128 w Atlantic City

MMA Fight Night Live

Kolejny pojedynek w kategorii koguciej, który zobaczymy podczas gali w stanie New Jersey.

Poznaliśmy kolejne starcie, które odbędzie się podczas gali UFC Fight Night 128 w Atlantic City. Będzie to pojedynek pomiędzy Aljamainem Sterlingiem (14-3) oraz Brettem Johnsem (15-0).

Aljamain Sterling swoją przygodę z UFC rozpoczął w bardzo dobrym stylu, wygrywając 4 walki z rzędu. Ostatni pojedynek przegrał przez nokaut w 1 rundzie, nie sprostając Marlonowi Moraesowi. Wcześniej wygrał dwa pojedynki z rzędu, pokonując Augusto Mendesa, oraz byłego mistrza kategorii koguciej, Renana Barao. W przeszłości był mistrzem dwóch mniejszych organizacji: Ring of Combat oraz Cage Fury Fighting Championships. Obecnie zajmuje 9 miejsce w rankingu kategorii koguciej.

Brett Johns to niepokonany Walijczyk, który stoczył trzy pojedynki w organizacji UFC. W amerykańskiej organizacji, wygrywał z: Kwan Ho Kwakiem, Albertem Moralesem oraz Joe Soto. W przeszłości był mistrzem organizacji Titan FC oraz Cage Warriors. Za ostatnią walkę z Joe Soto, został nagrodzony bonusem za występ wieczoru. Obecnie zajmuje 14 miejsce w rankingu kategorii koguciej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *