Alistair Overeem i Junior dos Santos zwolnieni z UFC

Utytułowani ciężcy opuścili szereg zawodników największej organizacji MMA na świecie.

Alistair Overeem (47-19 1 NC, 12-8 w UFC, #7 w rankingu UFC) i Junior dos Santos (21-9, 15-8 w UFC, #12 w rankingu UFC) nie są już zawodnikami UFC, takie informacje zostały podane przez wiele mediów zza oceanu. Obaj ciężcy mieli aktywne kontrakty z organizacją jednak zdecydowano się na zakończenie współpracy z nimi.

Overeem ostatni raz walczył miesiąc temu, na UFC Fight Night 184 Holender został w drugiej rundzie znokautowany przez Alexandra Volkova. W oktagonie UFC Alistair stoczył 20 walk notując 12 zwycięstw. We wrześniu 2016r. 40-latek miał szansę zdobyć pas wagi ciężkiej jednak starcie z Stipe Miociciem przegrał przed czasem.

Santos ma za sobą fatalną passę aż czterech kolejnych porażek przez nokauty. Brazylijczyk przegrywał walki m.in. z Francisem Ngannou i Cirylem Ganem. Przygodę z UFC Junior kończy po 23 walkach, w których odnotował 15 wygranych pokonując m.in. Caina Velasqueza, Derricka Lewisa i Stipe Miocicia. W 2011r. 37-latek zdobył pas wagi ciężkiej i raz z sukcesem go obronił.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *