Alan Jouban vs. Mike Perry i Colby Covington vs. Bryan Barbarena na UFC on FOX 22

Jeff Bottari/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images
Jeff Bottari/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Dwa ciekawe starcia półśrednich w karcie grudniowej gali.

Kolejne dwa pojedynki zasiliły kartę gali UFC on FOX 22: VanZant vs. Waterson, w limicie wagi półśredniej Alan Jouban (14-4, 5-2 w UFC) zawalczy z Mikem Perrym (9-0, 2-0 w UFC) zaś Colby Covington (10-1, 5-1 w UFC) podejmie Bryana Barbarenę (12-3, 3-1 w UFC).

Brahma w bieżącym roku stoczył dwa pojedynki i odniósł dwa znaczące zwycięstwa, 34-latek najpierw w pięknym stylu rozmontował Brendana O’Reilly’ego zaś później Amerykanin decyzją sędziów pokonał Belala Muhammada.

Platinum przebojem wdarł się do UFC, 25-latek na UFC 202 znokautował mocno faworyzowanego Hyun Gyu Lima zaś 1,5 miesiąca później rozprawił się z Dannym Robertsem.

Covington ma za sobą już sześć walk pod szyldem największej organizacji MMA na świecie. Reprezentant American Top Team od czasu przegranej w starciu z Warlleyem Alvesem odprawił Jonathana Meuniera oraz Maxa Griffina.

Barbarena jest kojarzony głównie za sprawą swojego występu na UFC on FOX 18, podczas styczniowej gali Bryan poddał Sage’a Northcutta. W ostatniej walce 27-latek wypunktował Warlleya Alvesa.

Gala UFC on FOX 22: VanZant vs. Waterson odbędzie się 17 grudnia w Sacramento.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *