Adam Wieczorek vs Igor Sliusarchuk kolejnym pojedynkiem na Spartan Fight 5

Wieczorek vs Sliusarchuk

Organizacja Spartan Fight poinformowała o zakontraktowaniu kolejnego pojedynku, który odbędzie się na gali Spartan Fight 5 zaplanowanej na 8 października w Krakowie.

Adam Wieczorek będzie jednym z głównych bohaterów październikowej gali. To czołowy polski zawodnik wagi ciężkiej, który ma na koncie 7 zwycięstw i tylko jedną porażkę (z Marcinem Tyburą przez decyzję). Warto zwrócić uwagę na to, że za każdym wygrywał przed czasem, trzykrotnie nokautując rywali, a czterokrotnie ich poddając. W swojej ostatniej walce w maju tego roku pokonał przez TKO w pierwszej rundzie Zoumanę Cisse. Była to jego pierwsza obrona pasa PLMMA, który zdobył kilka miesięcy wcześniej poddając Kamila Wiwatowskiego. Jego rywalem na Spartan Fight 5 będzie doświadczony Ukrainiec Igor Sliusarchuk, który jest aktualnym mistrzem świata i mistrzem Ukrainy Free-fight. To bardzo groźny zawodnik, który aż czternastokrotnie nokautował swoich rywali, z czego aż 11 razy w pierwszej rundzie. To może być największe wyzwanie w dotychczasowej karierze Wieczorka.

Bilety na galę Spartan Fight 5 dostępne na stronie https://kupbilet.onet.pl/sport/boks/bx0064 w salonach EMPIK, a także w salonikach STS.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *