Walka Pudziana w USA nie odbedzie się?

Seth Petruzelli

Seth Petruzelli, który miał miał walczyć na tej samej gali Moosin co Mariusz Pudzianowski, właśnie poinformował o tym, że organizatorzy poprosili go zwrot kontraktu. Czy to znaczy, że gala nie dobędzie się?

Seth wsławił się przede wszystkim jako ten, który znokautował gwiazdę ulicznych bijatyk – Kimbo Slice’a na  nieistniejącej już gali EliteXC. Na Kwietniowym turnieju miał walczyc z Hustonem Alexandrem, który po porażce z tym samym Kimbo został odprawiony z UFC.

” Właśnie dostałem kontrakt na walke z Alexandrem, a oni zadzwonili dziś rano do mojego menadżera, że chcą to wstrzymac do nie wiadomo kiedy!!! Mam dość tego  g***. Sorry za narzekanie, ale muszę to z siebie wyrzucić. Wiem, że mogę walczyć z najlepszymi i zasługuję na udział w dużych imprezach. Mam dość niestabilności małych gali, które ciągle są przesuwane lub anulowane. Chcę walczyć co 3 miesiące, ale to jest teraz niemożliwe. Nie wiem co teraz dalej zrobić”

Napisał Seth na MMA Underground Forum. Czy to jest początek zwinięcia się całej gali Moosin, czy tylko anulowanie walki Setha? Petruzelli może być dość medialny w USA, ze względu na walkę z Kimbo, a Huston Alexander był dość znanym zawodnikiem UFC, tak więc ich pojedynek miał szansę na duży rozgłos w USA.

7 thoughts on “Walka Pudziana w USA nie odbedzie się?

  1. Pytanie do znawców!! Czy Andersona SIlve można nazwać bardziej uderzaczem czy parterowcem? Ma czarny pas judo i bjj ale w jego walkach w 99 % widać muay thai, boks. Niedługo odbędzie się walka SIlva vs Maia, walka jest promowana jako starcie najlepszego uderzacza z najlepszym chwytaczem, czy można tak ją określać?

  2. a nie mówiłem?? 😀

    Queblo tudzież Jason z Power Rangers itd. – przestań zadawać te głupie pytania po wszystkich portalach. A krokodyl jest bardziej długi czy zielony?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *