Walka ostatniej szansy Overeem vs. Mir przeniesiona z UFC 167 na UFC 169

Starcie pomiędzy Alistairem Overeem i Frankiem Mirem, pierwotnie anonsowane na gale UFC 167, ostatecznie odbędzie się 1 stycznia 2014r. podczas gali UFC 169 w Prudential Center w Newark, New Jersey. Walką wieczoru tejże gali będzie pojedynek Jona Jonesa z Gloverem Teixeirą.

Oficjalnym powodem przeniesienia starcia Overeem vs. Mir jest dobra wola UFC, aby dać zawodnikom więcej czasu na powrót do siebie po porażkach przez nokaut z rąk Josha Barnetta 31 sierpnia (Mir) i Travisa Browne’a 17 sierpnia (Overeem).

W związku z tym walka Josh Koscheck vs. Tyron Woodley, która pierwotnie była walką under card gali UFC 169 niejako przeskakuje w miejsce walki Mir vs. Overeem i tym samym staje się walką głównego pasma transmitowanego za pośrednictwem PPV.

8 thoughts on “Walka ostatniej szansy Overeem vs. Mir przeniesiona z UFC 167 na UFC 169

  1. Reem bez sterydów jest prawie tak przeciętny jak jego brat. Jak tak dalej pójdzie to też skończy na KSW.

    Mir jest solidny. Jeżeli Reem nie pokona szybko Mira przez KO, to pewnie przegra przez poddanie jak Nog, lub po obaleniu przez GnP/TKO.

  2. Sądzę, że chodzi tu również o trzymiesięczną przerwę zawodników którzy zaliczyli ko, jak jest to usankcjonowane prawnie w boksie. Choć z pewnością przyda się to zawodnikom do zejścia ze sterydowego cyklu. kto z resztą walczy na „czysto”-proponuje przetłumaczyć i poczytać sobie co wyprawiał Mike Tyson…szok, choć z drugiej strony jakoś mnie to nie dziwi… http://www.telegraph.co.uk/sport/othersports/boxing/10444998/Mike-Tyson-admits-to-being-high-on-drugs-during-major-fights-and-using-a-fake-penis-to-avoid-detection.html …dobry motyw ze sztucznym penisem… 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *