Róża Gumienna i Veronika Cmarova na gali FEN 6 „Showtime”!

Drodzy sympatycy i fani Sztuk Walki, organizacja Fight Exclusive Night ma zaszczyt zaanonsować kolejny niesamowicie zapowiadający się pojedynek w Kickboxingu, na nadchodzącej gali FEN 6, która odbędzie się 6-go marca 2014, we wrocławskiej hali „Orbita”. W międzynarodowej walce na zasadach K-1 Rules zmierzą się dwie, niezwykle utalentowane i urodziwe zawodniczki: srebrna medalistka Mistrzostw Świata Juniorów WAKO i brązowa medalistka ME Veronika Cmarova ze Słowacji oraz polska Mistrzyni Świata Róża Gumienna z Wrocławia.

Nasza organizacja po raz kolejny otwiera szansę dla przedstawicielek płci pięknej i dołącza kobiecy pojedynek do programu gali. Mając tak utalentowaną zawodniczkę jak Róża Gumienna, zakontraktowaliśmy jej godną rywalkę z kraju naszych południowych sąsiadów, który ma bogate tradycje walk w Kickboxingu i Muay Thai. Wierzymy, iż obie wspaniałe sportsmenki wystąpią w najwyższej formie i pokażą kibicom emocjonującą walkę od pierwszej do ostatniej minuty pojedynku.

Niezwykle utalentowana Veronika Cmarova ma 20 lat i reprezentuje klub Guard Kosice. W 2012 roku zdobyła srebrny medal Mistrzostw Świata Juniorów WAKO i brązowy medal Mistrzostw Świata w tureckiej Antalyi w 2012 roku w formule Full-contact. W 2014 zaistniała w seniorskiej rywalizacji K-1 Rules, zdobywając brązowy medal i odbierając go w hiszpańskim Bilbao, obok samej Róży Gumiennej, która także wywalczyła to trofeum. Młodziutką utalentowaną Słowaczkę pokonała tylko mistrzyni z Włoch, Caterina Curro. W tym samym 2014 roku potwierdziła swój techniczny kunszt tytułem mistrzyni Europy formuły Kick-light i brązowym medalem Pucharu Świata. Jej amatorski dorobek to 39 wygranych walk w 51 pojedynkach. Na zawodowej arenie ma 3 stoczone pojedynki i wszystkie trzy wygrała. Za 2014 rok uznana została za Najlepszą Zawodniczkę Kickboxingu na Słowacji. Wyprzedziła nawet swoją starszą o trzy lata siostrę Lucię Cmarovą.

25-letnia Róża Gumienna, trenująca pod okiem doświadczonego trenera Tomasza Skrzypka, to amatorska Mistrzyni Świata w formule Low-Kick z 2013 roku. Tytuł zdobyła  podczas MŚ WAKO w Sao Paulo w Brazylii. Ma też na koncie dwukrotne zdobycie Pucharu Świata w Kickboxingu w formułach Low-Kick i K-1 Rules. W 2014 roku Wrocławianka zdobyła brązowy medal ME w hiszpańskim Bilbao, stając się jedną z najbardziej utytułowanych zawodniczek. Warto wspomnieć także o tytule mistrzyni Polski K-1 Rules w maju 2014 roku we Wrocławiu, zdobytym w tej samej hali „Orbita”, gdzie odbędzie się gala FEN 6. Polka na zawodowej arenie stoczyła dwa pojedynki. W 2013 roku pokonała Aleksandrę Piasecką i Białorusinkę, Ekaterinę Verigo.

Podtrzymujemy promocję walk Kickboxingu i stawiamy na kobiece pojedynki. Tym razem przedstawimy szerokiej publiczności dwie utytułowane i piękne kobiety, z których każda chce wygrać i pokazać się z jak najlepszej strony. Chcemy zadać kłam opiniom, iż walczące kobiety  to nie jest estetyczny widok. Do tej pory walki kobiet były jednymi z najlepszych na szych galach i chcemy, by tak się stało w przypadku walki Veroniki i Róży” – zaznaczył Paweł Jóźwiak, prezes organizacji, a Rafał Sawicki, wiceprezes FEN dodał: „Ten pojedynek spełnia wszelkie standardy sportowe. Obie są bardzo utytułowane. Róża jest najlepsza w Polsce, a Veronika na Słowacji. Obie niedawno zdobyły brązowe medale Mistrzostw Europy. Teraz czas na zawodową konfrontację”.

Wierzymy, że ten i inne pojedynki jakie widzowie obejrzą w dniu 6-go marca przejdą do historii polskich Sztuk Walki, a Kickboxingu w szczególności. To będzie pełen emocji wieczór twardych walk Kickboxingu i MMA, a nikogo z Was nie powinno tam zabraknąć.

Serdecznie zapraszamy,
Organizatorzy FEN 6

Informujemy, iż bilety są dostępne w sprzedaży internetowej na stronie www.eventim.pl oraz w punktach stacjonarnych tej sieci takich jak: Saturn, EMPiK, Media Expert i Media Markt. Pełna lista punków dostępna pod linkiem: TUTAJ

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *