Premiera autobiografii Bestii. Przedłużenie promocji dla czytelników Fight24

Z okazji premiery „Mojej prawdy” wraz z wydawnictwem SQN przygotowaliśmy dla czytelników Fight24.pl nową promocję, dzięki której w internetowej księgarni LaBotiga.pl możecie nabyć książkę w niższej cenie.

Nowy kod promocyjny to FIGHT242

Promocja trwa do 19 grudnia 🙂

http://www.labotiga.pl/tyson

– z kodem FIGHT242 rabat -25% (ważny do 19 grudnia)

– cena po obniżce: 49,90 zł 37,40 zł

Fragment autobiografii Mike’a Tysona:

Od kiedy skończyłem czternaście lat, rozmawiałem z Cusem o pokonaniu Larry’ego Holmesa. Trener dał mi nawet wskazówkę: miałem najpierw uderzyć lewym prostym, a potem mocnym prawym. Myślałem, że jeśli pokonam Holmesa i pomszczę Alego, tak jak Sugar Ray Leonard pomścił kiedyś Henry’ego Armstronga w walce z FritziemZivicem, przejdę do historii boksu.

Trzy tygodnie przed walką Kevin próbował mnie ostrzec.

– Holmes jest trudniejszym przeciwnikiem niż Biggs, a do walki z Biggsem przygotowywałeś się lepiej niż teraz – powiedział. – Musisz bardziej się przyłożyć.

Tak też zrobiłem.

Przyszedłem na konferencję prasową przed walką i jak zwykle się tam nudziłem. Nienawidziłem takich rzeczy. Czasami zdarzało mi się nawet zasypiać podczas konferencji. Nie obchodziło mnie, co tam usłyszę. Chciałem tylko walczyć. Nie miałem ochoty przechodzić przez to wszystko. Don King pierdolił te swoje głupoty, wymyślając jakieś debilne słówka. „Mariaż pięścioargumentacji z objaśniającą ultrapapkopychą, uparctwo i emancypacja”. Kto chciał słuchać tego gówna?

Jednak podczas tej konferencji prasowej postanowiłem znieważyć Holmesa. Zachowywałem się bardzo agresywnie. Holmes przyjął więc arogancką postawę.

– To ja przejdę do historii, a nie Mike Tyson, który zapamiętany zostanie co najwyżej jako sukinsyn. Jeśli jakimś cudem zwycięży, to i tak doprowadzi wkrótce do samozagłady.

W tamtej chwili Holmes mówił niczym Nostradamus.

W sprzedaży biletów pobiliśmy wszelkie rekordy. Na widowni pojawiły się wszystkie sławy: byli tam Jack Nicholson, Barbra Streisand, Don Johnson i Kirk Douglas.

Na ring wszedłem w ciszy. Miałem tam po prostu sprawę do załatwienia. Wprowadzili Alego, który pomachał widowni. Podszedł do mojego narożnika.

– Załatw go – powiedział.

Rozległ się dźwięk dzwonka i ruszyliśmy na siebie. Okładałem Holmesa w każdej rundzie. Nie trenował wystarczająco ciężko i bał się wyprowadzać ciosy. W czwartej rundzie znajdowałem się przy linach, kiedy sędzia kazał nam się rozdzielić. Kiedy tylko to powiedział, wyprowadziłem kombinację dwóch ciosów, o których mówił mi Cus – bam, bam! – i Holmes padł na deski. Podniósł się, ale był pokiereszowany. Wystarczyło, żebym go dotknął – nie musiałem nawet bić go w szczękę. Parłem do przodu jak lokomotywa, a on unikał większości ciosów. Bardzo trudno było go trafić, bo miał tak długie ręce, że zbijał uderzenia. W pewnej chwili popełnił jednak błąd, wyprowadzając cios podbródkowy, i wpadł na liny, po czym – BAM! – znokautowałem go. Próbowałem mu pomóc, ale ludzie z jego narożnika nie pozwolili mi się do niego zbliżyć. Pochyliłem się więc tylko i powiedziałem:

– Jesteś świetnym pięściarzem. Dziękuję.

– Ty też, ale pierdol się – odparł.

– To ty się pierdol, skurwielu.

 

Autor: Mike Tyson i Larry Sloman

Tytuł oryginału:UndisputedTruth

Tłumaczenie: Jakub Małecki

Data wydania: 19 listopada 2014

Cena okładkowa: 49,90 zł

Format: 145 x 205 mm

Liczba stron: 632

ISBN: 978-83-7924-281-8

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.