Poszukiwany za morderstwo Aslan A. ukrywał się pod innym nazwiskiem

Aslan A. w Polsce znany pod pseudonimem „Abulhan Haluev”, to jeden z zawodników MMA zatrzymanych przez CBŚ kilka dni temu. Okazało się, iż jest on poszukiwany przez Interpol za zabójstwo.

Jak informowaliśmy we wpisie:

https://www.fight24.pl/aslambek-s-zatrzymany-przez-cbs/

Doszło do zatrzymania czterech zawodników klubu Arrachion Olsztyn. 30-letni Aslambek S. wraz z 33-letnim Aslanem A., 30-letnim Michałem Sz. i 27-letnim Piotrem P., zostali zatrzymani i doprowadzeni na przesłuchanie. Sąd przychylił się do wniosku prokuratury i wobec zatrzymanych zastosował środek zapobiegawczy w postaci 3-miesięcznego aresztu tymczasowego.

Okazało się, iż 33-letni Aslan A. ukrywał się pod fałszywym nazwiskiem „Abulhan Haluev” i był poszukiwany listem gończym od 2009 r. za morderstwo, którego dopuścił się na terytorium Obwodu Kaliningradzkiego.

Po przesłuchaniach wszyscy ww. zawodnicy usłyszeli zarzuty m.in. udziału w zorganizowanej grupie przestępczej, wymuszeń haraczy, zmuszania do zwrotu wierzytelności. Trzem z nich grożą kary do 10 lat pozbawienia wolności. Na Aslanie A. ciąży dodatkowo zarzut zabójstwa.

Sprawa ma charakter rozwojowy, policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań.

7 thoughts on “Poszukiwany za morderstwo Aslan A. ukrywał się pod innym nazwiskiem

 1. ludzie to ciagle ten sam koles ktory nie zrobi nikomu krzywdybez powodu
  pewnei zabijal dla pieniedzy
  jesli bylk dla kogos w porzadku to dalej jest ttylko teraz sie ukrywa
  a co to malo meneli lub cpunow zabija kogos w szale i nikt o tym nie mowi
  zabil ,zreszta przed ogloszeniem wyroq dalbym sobie spokoj z komentowaniem
  uwazam ze to dobry czlowiek tylko troszke sie pogubil a moze wlasnie sie odnalazl nie wiem
  zycze mu zeby nie poszedl siedziec i tyle
  i jego koledzy tez

 2. Niech s*****a razem z tym ciapackim braciszkiem, nikt tego scierwa w Polsce nie chce, nie wiem czemu go tak promują na tym pseudo „KSW” skoro w Polsce znalazło by sie 1000 fajterów którzy by go zdmuchneli jednym palcem… OStatnia walka kalidova z amerykaninem to jakis p*****y żart, amerykanin go skasował mimo to ciapak wygrał, nigdy nie bedziecie mile widziani w Polsce. Za to co wyznajecie i kim jestescie, islam to religia nienawisci *********** kaput Made in Poland.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.