Polacy tryumfują podczas Bigger’s Better 22

Świetny występ podczas piątkowej gali Bigger’s Better 22, która odbyła się w Zakopanem, zaliczyli Tomasz Sarara oraz Paweł Jędrzejczyk. Sarara zwyciężył w 8-osobowym turnieju bokserskim, natomiast Jędrzejczyk stoczył 5-rundowy pojedynek kickbokserski w rezultacie, którego pokonał Bułgara Dimitara Ilieva i zdobył tam samym pas mistrzowski organizacji WKN.

Starcie Pawła Jędrzejczyka z Dimitarem Ilievem było walką wieczoru gali Bigger’s Better 22. Bezładny styl walki Bułgara był na początku sporym problemem dla Pawła co spowodowało, że to Iliev był stroną dominująca. Jednak już po drugiej rundzie Jędrzejczyk przyzwyczaił się do stylu Ilieva, sukcesywnie zaczął go „rozpracowywać” i do końca walki to on był zdecydowanie skuteczniejszy.

 

W turnieju bokserskim Tomasz Sarara podczas finału pokonał Słowaka Tomasa Moznego. Nie wiele brakowało jednakże, aby Tomek już w pierwszej walce przegrał z Wojciechem Jastrzębskim, gdyż po bardzo wyrównanym pojedynku sędziowie nie byli jednogłośni punktując stosunkiem głosów 2-1. Walka finałowa toczyła się już jednak pod dyktando Sarary, który przez trzy rundy sukcesywnie punktował Moznego.

 

Gratulujemy Zwycięzcom!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.