Overeem odszedł z Blackzilians. Odbył obóz w Tajlandii.

fot: samurailife.net

Alistair Overeem szuka innych rozwiązań treningowych przed walką z Frankiem Mirem. Okazało się, że w związku z tym zakończył swoją działalność w Blackzilians i zasadniczą część obozu treningowego odbył Tajlandii. Menadżer Overeema oficjalnie potwierdził, że Holender nie jest już członkiem Blackzilians, ale jeśli postanowi zmienić zdanie to nadal jest mile widziany.

Wcześniejsze nieoficjalne doniesienia informowały o tym, że będąc jeszcze oficjalnie członkiem teamu z Florydy Overeem, przeprowadzał treningi na własną rękę, sprowadzając dla siebie trenerów i partnerów treningowych z zewnątrz.

Bilans walk Overeema pod szyldem Blackzilians to 0-2, gdyż do walki z Brockiem Lesnarem przygotowywał się głównie w klubie Xtreme Couture.

To nie był pierwszy obóz Overeema w Tajlandii. Macierzysty klub Holendra Golden Glory zorganizował mu taki „turnus” szkoleniowy jeszcze przed finałem K-1 Grand Prix 2010, który jak wiemy był dla niego zwycięski

8 thoughts on “Overeem odszedł z Blackzilians. Odbył obóz w Tajlandii.

  1. Suche raczki ? Na bank ciagle ponizej 40 na lapie nie zszedl. Chlopina ma male roztrenowanie to logiczne. Taki z niego kosciej , szkieletor a wazycie gora 70% jego masy ciala obecnie.. Stawiam ,ze zmieli Mira i paru innych ustrzeli. Silva go ubil na jego wlasne zyczenie , z Travisem mial przejebanego pecha. Nie zrzucalbym wszystkiego na TRT , kondycje zrobi to bedzie calkiem inaczej to wygladalo. Moim zdaniem na walkach jest mimo wszystko za duzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *