Ostatnia część Trilogy?

Trzecia gala Affliction została nazwana Trilogy. Po tym jak u Josha Barnetta wykryto obecność sterydów anabolicznych (Drostanolone) nie jeden z fanów MMA pomyślał, że to już ostatnia część Affliction. Tom Atencio robi wszystko by nie dopuścić do zagłady nowo powstałej, amerykańskiej organizacji. Wczoraj zwołał konferencję prasową, kontaktował się z Mike Afromowitz by zawodnicy Strikeforce zastąpili Josha.

Afromowitz nie zgodził się by żaden z jego zawodników walczył 1 sierpnia.

„Było by bezpieczniej żeby Fabricio Werdum albo Brett Rogers walczył 1 sierpnia. Nadal planujemy walkę Fabricio na 15 sierpnia, już wkrótce ogłosimy nazwisko rywal. Z Brettem nic nie jest ustalone, ale nie będzie walczył na Affliction: Trylogi.”

Gwóźdź do trumny… Tom Atencio robi wszystko co w jego mocy, ale ani Fabricio Werduma ani Bretta Rogersa nie ściągnie na walkę z Fedorem. Brock Lesnar, mistrz UFC wagi ciężkiej oczywiście wyrażał chęci walki z Fedorem, ale kontrakt z największą organizacją wykluczają walkę na ringu Affliction poza tym tydzień czasu to zamał by przygotować się do walki z Fedorem. Podobna sytuacja dotyczy Bobby Lashley’a, który również zarzekał się, że chce walczyć z posiadaczem pasa WAMMA, ale ostatecznie odmówił z powodu zbyt krótkiego okresu do walki.

Ostatnia deska ratunku!
Wielu z nas, fanów MMA szukała najlepszego rozwiązania dla Affliction. Niektórzy z nas szukając tej drogi wymieniali jedno nazwisko Monson. Zgadza się, Jeff „The Snowman” Monson. Co więcej pojawiły się pierwsze informacje, które wskazywałby na możliwość walki Monsona z Fedorem. Camp Śnieżnego Bałwana poinformował Fighters.com, że ich zawodnik, Jeff Monson jest gotowy i może walczyć z Fedorem. Więcej – wyglądał na to, że całą transakcja się rozpoczęła.

„Pracujemy nad tym.”

10 thoughts on “Ostatnia część Trilogy?

  1. Może dlatego,że to jego największa życiowa szansa, może dla pieniędzy, może dlatego, że jako jedyny wiedział, że walczy 1.08, a nie ma 10 dni na przygotowanie jak reszta, może dlatego,że ma podpisany kontrakt z affliction i nie trzeba nikogo sprowadzać, może dlatego, że jest prawdziwym wojownikiem i sam chciał, tej walki, w koncu może dlatego że Atencio zależy bardziej na Main evencie, sam sobie odpowiedz. W każdym bądź razie ta walka jest najbardziej prawdopodobna.

  2. Barnett w celu uzyskania licencji miał dostarczyć próbkę moczu do testu na obecność sterydów. Facet jak gdyby nigdy nic poszedł i dał to co chcieli, a tu zaraz afera się zrobiła. Może wziął od kogoś próbkę moczu, kogoś co twierdził, że jest „czysty”? Wiecie rożnie to bywa. Podobno mają sprawdzić jeszcze jedną próbkę jeżeli wykaże iż jest wszystko ok to możliwa jest pierwsza wersja kandydata do walki z Fedorem. Jeżeli nic z tego nie wyjdzie to istnieje dość duże prawdopodobieństwo, że jednak zastąpi go Belfort podobno już nawet zaczął sparingi z Gonzagą i innymi ciężkimi z Xtreme Couture, nie wiem czy byłby większy sens sparować z zawodnikami cięższymi o aż dwie kategorie wagowe do swojej walki w wadze średniej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *