Matuszczak – czarny!

 Karol Matuszczak

Chyba nie ma w Polsce osoby zajmującej się brazylijskim jiu jitsu i MMA, która nie spotkała Karola lub choćby o nim nie słyszała. 

Jako jeden z pierwszych ćwiczył w Polsce BJJ, jako jeden z pierwszych w Polsce stoczył walkę w formule MMA. Jako pierwszy założył klub BJJ z którym wpółpracowali prawie wszyscy  znaczący instruktorzy jiu jitsu w Polsce. Sprowadził z USA pierwszego opiekuna BJJ w Polsce – Roya Harrisa.

Dziś Karol został uhonorowany przez Roya czarnym pasem. Czarny pas dostał również bliski jego współpracownik – Sławomir Barczak.

GRATULUJEMY!!!

O to zeszłoroczna walka Karola na Mistrzostwach Europy w BJJ gdzie zdobył złoty medal w swojej kategorii:

[youtube:http://www.youtube.com/watch?v=NfLP2hR9ZAE]

5 thoughts on “Matuszczak – czarny!

  1. do overall: pewnie nie byles nigdy na treningu, nie trenujesz BJJ i wydaje ci sie nudne, ale gdybys sprobowal bardzo prawdopodobne ze bys zmienil swoj stosunek do bjj, nie wydaje mi sie zeby goscie to trenujacy lubili sie obmacywac z innymi kolesiami, za to kazdy z nich moglby cie powykrecac tysiacem roznych technik na 1000 roznych sposobow, tak by bylo, bo chociaz bjj nie jest efektowne i pokazowe to jest kurewsko skuteczne co widac na walkach MMA pozdr.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *