Martin Kampmann w półśredniej

Po porażce z Natem Marquardtem w styczniu na gali UFC 88, Martin Kampmann postanowił zejść o jedną kategorie w dół – z średniej do półśredniej. Jego debiut w tej dywizji odbędzie się 17 stycznia na gali UFC 93.

Ken Pavia, menadżer Martina w jednym z wywiadów powiedział, że spodziewa się walki swojego zawodnika z debiutantem w UFC.

Jeszcze nie mają dla nas przeciwnika. Martin zdecydowanie będzie walczył w Irlandii tylko nie wiemy z kim. Wahają się między kilkoma zawodnikami. Prawdopodobnie będzie to debiutant w UFC.

Martin „Hitman” Kampmann (13-2) w UFC stoczył pięć walk. Zwyciężał czterokrotnie oraz doznał jednej porażki. W Ultimate Fighting Championship debiutował w 2006 roku pokonując Craftona Wallace w pierwszej rundzie na gali UFN 6. Po tej walce zwyciężał jeszcze trzykrotnie. W ostatniej walce przegrał po krótkiej (82 sekundowej) walce z Natem Marquardtem. W między czasie Kampmann (od marca 2007 r. do czerwca 2008 r.) miał szesnastomiesięczną przerwę spowodowaną poważną kontuzją kolana. Po operacji „Hitman” jest gotowy na kolejne zwycięstwo.

One thought on “Martin Kampmann w półśredniej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *