KSW 19 odbędzie się 19 maja

Jak informują nieoficjalne źródła bliskie federacji KSW, prawdopodobnym terminem kolejnej, dziewiętnastej gali Konfrontacji Sztuk Walki jest 19 maja 2012 roku. Przypominamy że na gali KSW 19 zobaczymy m.in. walki Mameda Khalidova oraz Mariusza Pudzianowskiego. Po raz pierwszy w historii KSW zakontraktowane zostaną również walki kobiet.

36 thoughts on “KSW 19 odbędzie się 19 maja

 1. tak pewnie będzie.Walki na KSW 19:
  Marta Chojnowska vs Paulina Suska,
  Artur Sowiński vs Jean Silva
  Krzysztof Kułak vs Gregory Babene
  Michał Materla vs Jeremy Horn
  Jan Błachowicz vs Gilbert Yvel
  Jerome Le Banner vs Valentijn Overeem
  Mariusz Pudzianowski vs Bob Sapp
  Mamed Khalidov vs Hector Lombard/Jorge Santiago

 2. Kułag jest nadal kontuzjowany i mimo że wraca do formy to na KSW 19 raczej go nie zobaczymy. Wiec Kułak odpada. Jeremy Horn to nie ten poziom dla Materli. Jemu jest potrzebny jakiś dobry zawodnik zeby dostać sie do UFC np Jesie Taylor ( ten co z mamedem walczył)
  Co to Gilberta Yvela to mało prawdopodobne to nie jest zawodnik dla Janka. Sapp to w ogole bez komentarza , nawet Najman by go teraz poskładał ! Wiec w ogole odpada a jesli on bedzie walczy to nie ogladsm KSW ! A co to Mameda, To lepiej żeby wlaczył z Lombardem , lepszy zawodnik po prostu. I ciekawsze widowisko i po zwyciestwie napewno do UFC by poszedl. To tyle co do KSW 19 . Ciekam na rozpiske 🙂

 3. hmm,no dobra ale Kułak zawiesił karierę jak Materla,do MMA wróci ale później.no to:
  Marta Chojnowska vs Paulina Suska
  Artur Sowiński vs Jean Silva
  Michał Materla vs Thales Leites
  Jan Błachowicz vs Joaquim Ferreira
  Jerome Le Banner vs Valentijn Overeem
  Marcin Różalski vs Ray Sefo
  Mariusz Pudzianowski vs Mirko Filipovic/David Abbott
  Mamed Khalidov vs Hector Lombard

 4. poprawiam:
  Marta Chojnowska vs Paulina Suska
  Artur Sowiński vs Jean Silva
  Kamil Bazelak vs Jurgen Dolch
  Michał Materla vs Denis Kang
  Jan Błachowicz vs Joaquim Ferreira
  Marcin Różalski vs Jerome Le Banner
  Mariusz Pudzianowski vs Ricco Rodriguez
  Mamed Khalidov vs Hector Lombard

 5. k: poprawiam:
  Marta Chojnowska vs Paulina Suska
  Artur Sowiński vs Jean Silva
  Kamil Bazelak vs Jurgen Dolch
  Michał Materla vs Denis Kang
  Jan Błachowicz vs Joaquim Ferreira
  Marcin Różalski vs Jerome Le Banner
  Mariusz Pudzianowski vs Ricco Rodriguez
  Mamed Khalidov vs Hector Lombard

  do Bazelka nie wiem,jak bd z jego nogą,myślę że Chris Mahle by pasował jako jego rywal,albo Sentoryu Miller

 6. Jean Silva ma wspólnego rywala co Kornik-Marcina Helda,Bazelak mógłby walczyć z tymi co maja ujemne bilanse Chris Mahle[1-3],Jurgen Bloch[2-8],Henry Armsrtong „Sentoryu”Miller[6-15] czy też Ambriz,a Materla z Kangiem to dobre zestawienie,jeśli Cipao może pokonać Taylora który poskładał Kanga,Materla też,Ferreira pogromca mistrza UFC HW miał wtedy szczęście,to typoy półciężki zawodnik który przegrał z samym Soko,więc Janek mógłby z nim spokojnie wygrac,Różal jeśli chce JLB,bo ma lepszy parter niech znim walczy,ale nie sądze żeby z nim wygrał,jak Ishii z czarnym BJJ nie mógł,Pudzian z Rodriguezem powinien dać rade,to nie ten Rodriguez co pobił Couture o pas HW UFC,jest w gorszej formie niż otyły Sylvia,Mamed wiadomo,jakby poddał Lombarda niepokonanego od 7 lat,zrobił by przełom,ale wystarczyłoby aby go wypunktował jak Gono czy Mousasi,on przez pierwsze 3 minuty jest groźny potem juz nie,zreszta poskromił Taylora dopiero w 2 rundzie-walcząc oczywiście na ringu żeby nie było.

 7. k: Jean Silva ma wspólnego rywala co Kornik-Marcina Helda,Bazelak mógłby walczyć z tymi co maja ujemne bilanse Chris Mahle[1-3],Jurgen Bloch[2-8],Henry Armsrtong „Sentoryu”Miller[6-15] czy też Ambriz,a Materla z Kangiem to dobre zestawienie,jeśli Cipao może pokonać Taylora który poskładał Kanga,Materla też,Ferreira pogromca mistrza UFC HW miał wtedy szczęście,to typoy półciężki zawodnik który przegrał z samym Soko,więc Janek mógłby z nim spokojnie wygrac,Różal jeśli chce JLB,bo ma lepszy parter niech znim walczy,ale nie sądze żeby z nim wygrał,jak Ishii z czarnym BJJ nie mógł,Pudzian z Rodriguezem powinien dać rade,to nie ten Rodriguez co pobił Couture o pas HW UFC,jest w gorszej formie niż otyły Sylvia,Mamed wiadomo,jakby poddał Lombarda niepokonanego od 7 lat,zrobił by przełom,ale wystarczyłoby aby go wypunktował jak Gono czy Mousasi,on przez pierwsze 3 minuty jest groźny potem juz nie,zreszta poskromił Taylora dopiero w 2 rundzie-walcząc oczywiście na ringu żeby nie było.

  oczywiście Ishii nie mógł go poddać bo wygrał z JLB przez decyzje.

 8. Błachowiczowi dadzą przerwę na KSW 19, myślę że walki kobiet będą 2, no i będą promować Azhieva pod dobre walce na KSW 18.
  Ja KSW 19 chciałbym żeby wyglądało następująco.

  Main Event:
  Khalidov vs Kaz Nakamura
  Pudzianowski vs Le Banner
  Bedorf vs V. Overeem
  Materla vs Karl Amoussou

  UnderCard
  Jewtuszko vs Artiom Damkovsky
  Saidov vs Ryo Chonan
  Waluś vs Yusuke Kawaguchi
  + 2 walki kobiet

 9. co ty pieprzysz Fedor by bez problemu brudem spod paznokcia by zniszczył pudzianów,walusiów,bazelaków,mamedów,burneików,bedorfów,materli,i innyvh.Inny poziom nie ta półka.

 10. Dobra i hope that it will:
  MARTA CHOJNOWSKA VS PAULINA SUSKA
  ANZOR AZHIEV VS ARTIOM DAMKOVSKY
  ASLAMBEK SAIDOV VS RASHID MAGOMEDOV
  ANTONI CHMIELEWSKI VS YUKI SASAKI
  MICHAŁ MATERLA VS KAZUHIRO NAKAMURA
  JAN BŁACHOWICZ VS JOAQUIM FERREIRA
  MARIUSZ PUDZIANOWSKI VS KEVIN”KIMBO SLICE”FERGUSON
  MAMED KHALIDOV VS HECTOR LOMBARD,JAK SIE NIE UDA TO JORGE SANTIAGO

 11. sami idioci widze ustalaja fight card pudzianowski zapewne dostanie sappa bo oczywiscie dla ksw tylko liczy sie ogladalnosc i kasa {kimbo by go zabił} anzorowi kogos mniej doswiadczonego ale z pozytywnym rekordem chmielu ma horwicha juz… materli dac horna saidov z jakims z topki europy john dostanie przerwe zapewne .. lombard dla mameda i do ufc po wygranej bo tu nie ma kogo juz sprowadzac … a materla z jankiem spokojnie by utzymali ogladalnosc

 12. Ja bym widział Pudziana w pojedynku z kimś lepszym niż Bobem Sappem np: rewanż z Timem Sylwią lub z Valentinem Overeemem ale na to nie ma co liczyć bo on ma chyba jakąś walkę w maju właśnie, natomiast Mahmedowi przydałby się dobry grapler taki jak Antonio Rodrigo Noguiera, Błachowiczowi przydałby się mocny rywal taki jak Billy Evangelista.Jak by przyjechał Fedor do Polski to by było bardzo ciekawie 🙂

 13. PUDZIAN VS BOB SAPP ! MAM NADZIEJE ZE DOJDZIE DO TEJ WALKI :0 pewnie czekaja zeby zobaczyc jak Sapp se poradzi z Thompsonem, jak James rozniesie Boba to kilka dni później pewnie dowiemy się, że w maju Bob Sapp będzie na KSW 😀

 14. Przecież Mirko i Fedor to naprawde najwyższa półka 🙂

  Gdyby KSW ich tutaj sprowadziło to wielki szacun.
  Pudzian no niestety z każdym z nich dostałby baty.
  Ale co się dziwić 🙂
  Kimbo dla Pudziana i cała Biała Rawska świętuje.
  A – najważniejsze. Tak żałosnych :pieśni” jakie układa brat Mariusza na jego wejścia nie ma nigdzie. Żal, Żenada, Obciach.
  Śmiejemy się z chłopakami z tego dłuuuugo zawsze.

  Mega Cios HAHAHA

 15. Pudzian to zagadka może wygrać z najlepszym i przegrać z przeciętniakiem ale ja bym go nie skreślał może coś ciekawego jeszcze pokazać ;D . Z chęcią na KSW 19 po oglądał bym walkę Daniela Dowdy / jakieś pytania ?

 16. a co do Boba Sappa to kiedyś za czasów Pride był świetny np z walki z Minotauro ale niestety czas nieubłaganie płynie, a zamiast treningu bawi się w show mana i to jest główną przyczyną jego porażek ostatnio, a szkoda ;/ bo go lubię

 17. Marta Chojnowska vs Paulina Suska,
  Artur Sowiński vs Jean Silva
  Waluś vs Yusuke Kawaguchi
  Michał Materla vs Sebastian Harasim
  Jan Błachowicz vs Gilbert Yvel
  Jerome Le Banner vs Różalski
  Mariusz Pudzianowski vs Bob Sapp
  Mamed Khalidov vs Hector Lombard

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *