Krzysztof Kułak może zostać sędzią KSW

Nieoficjalne źródła zbliżone do KSW podają, że Krzysztof „Model” Kułak, który podczas KSW 17 oficjalnie zwakował pas wagi średniej może niedługo wrócić na ring w charakterze sędziego KSW. „Model” szlify sędziowskie zbierał między innymi na galach: MMA Fight, MMA Challengers oraz Gladiator Arena. Aktualnie musi przedłużyć swoją przerwę w startach na rok lub dwa ale nic nie stoi na przeszkodzie aby stał się częścią zapowiadanych przez włodarzy federacji KSW, zmian strukturalnych na poziomie sędziowania.

8 thoughts on “Krzysztof Kułak może zostać sędzią KSW

  1. Patrząc na obu zawodników Cipek nie jest takim ewidentnym faworytem jeśli chodziło by o rewanż . Ale w obecnej sytuacji jest pretendentem nr 1 chyba , że Mamed będzie chciał mieć pas.

  2. Zmiany w sędziowaniu są konieczne. Kułak sam był wiele lat zawodnikiem więc poznał osobiście uroki niesprawiedliwego sędziowania. Dlatego uważam, że powinien być sprawiedliwy i jeśli nabędzie odpowiedniej praktyki, może dobrze sędziować

  3. Ja uważam, że skoro ksw mieni się taką wielką i najlepszą w europie organizacją (.?.)to niech wyślą potencjalnych wyselekcjonowanych kandydatów do USA by zrobili konkretny kurs-szkolenie zdobyli wiedzę i potrzebne certyfikaty i w tedy można mówić, że to będą profesjonaliści.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *