Konkurs MMA Challengers i Fight24.pl

Organizacja MMA Challengers oraz redakcja Fight24.pl serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w konkursie w którym do wygrania są dwa podwójne zaproszenia na galę MMA Challengers 8. Gala ta obędzie się już w najbliższą sobotę 12 stycznia w Katowickim Spodku i będzie częścią wydarzenia „Testosteron – Męski Maraton”. Informujemy również, że wspomniane zaproszenia nie ograniczają się tylko do gali MMA Challengers 8 lecz upoważniają do wstępu na całą imprezę pod znakiem „Testosteron” od godziny 9:00 do 18:00. Gala MMA rozpocznie się po godzinie 18:00. Zapraszamy.

Pytanie konkursowe:

Po raz który, gala MMA Challengers zagości w katowickim Spodku?

Odpowiedzi prosimy nadsyłać drogą mailową na adres [email protected] do środy do godziny 20:00, w temacie wiadomości wpisując „Konkurs”, a w treści podając swój nick oraz numer telefonu. Wyniki zamieszczone zostaną w środę ok. godziny 21:00, wówczas też zwycięzcy zostaną telefonicznie poinformowani o zwycięstwie w konkursie i poproszeni o podanie swoich danych osobowych, które będą niezbędne do odebrania zaproszeń. Oboje zwycięzców wyłonimy drogą losowania. Uprzejmie prosimy, aby udział w konkursie brały tylko te osoby, które faktycznie mają możliwość dotrzeć do Spodka w dniu 12.01.2013 r.

2 thoughts on “Konkurs MMA Challengers i Fight24.pl

  1. Ja w zasadzie w innym zagadnieniu, bo to ja chciałem spytać jaki „mądry” gość wymyślił to logo „MMA Challengers”(www.mmac.pl) mam na myśli tego rzygającego czy ociekającego z pyska krwią psa- ku**a co to ma być?!?!? Nielegalne walki psów czy co?!?!?!? Ludzie myślcie to nie boli, jak można coś takiego zapodać jako logo?!?!?!? Przecież to debilizm maksymalny, jak zwykły laik ma sobie kojarzyć Naszą piękną dyscyplinę MMA- Wszechstylowej Walki Wręcz z ociekającym krwią wściekłym psem?!?!?!?!?To wygląda tak samo „mądrze” jak zbrodniarz Lenin w reklamie Heyah. „Brawo” debile przez takich jak wy jeszcze długo MMA będzie kojarzone jak walka dwóch wściekłych dewiantów w klatkach!!!…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *