Konkurs. Do wygrania podwójne bilety na galę FEN 4

Organizacja Fight Exclusive Night oraz redakcja Fight24.pl serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania są podwójne zaproszenia na galę FEN 4. Gala ta odbędzie się 16 sierpnia w Sopocie, w Hali 100-lecia im. Haffnera przy ulicy ul. Goyki 7. Zapraszamy.

Przedmiotem konkursu są dwie podwójne wejściówki na galę FEN 4, w związku z tym wyłonieni zostaną dwaj laureaci, którzy będą mieli możliwość zaprosić na galę osobę towarzyszącą.

Pytania konkursowe:

  1. Który znany, polski Strongman zadebiutował w MMA, przy okazji gali FEN 3?
  2. Podaj nazwiska zawodników, którzy wystąpią w walce wieczoru na gali FEN 4 w Sopocie.

Odpowiedzi prosimy nadsyłać drogą mailową na adres [email protected] do wtorku do godziny 23:59, w temacie wiadomości wpisując „Konkurs FEN 4”. W treści oprócz oczywiście prawidłowych odpowiedzi ;), prosimy o zawarcie nicka ze strony Fight24.pl. Wyniki konkursu zamieszczone zostaną w środę ok. godziny 10:00, wówczas też obydwoje zwycięzców otrzyma od nas maile z informacją o zwycięstwie oraz instrukcje dotyczące odebrania nagrody.

Uprzejmie prosimy, aby udział w konkursie brały tylko te osoby, które faktycznie mają możliwość dotrzeć do Sopotu w dniu 16.08.2014 r.

One thought on “Konkurs. Do wygrania podwójne bilety na galę FEN 4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *