It’s Showtime 55 – Badr Hari vs. Gokhan Saki

28 stycznia w holenderskim Leeuwarden odbędzie się 55 gala sygnowana marką It’s Showtime. Walą wieczoru tejże gali będzie starcie Badra Hariego z Gokhanem Saki, oprócz tego wystąpią między innymi tacy zawodnicy jak: Hesdy Gerges, Daniel Ghita, Tyrone Spong, Melvin Manhoef, Ben Edwards, Errol Zimmerman, czy Mourad Bouzidi. Gala reklamowana jest sloganem „The last Fight of Badr Hari”, po której „Bad Boy” prawdopodobnie przeniesie się do boksu zawodowego. Cały plakat oraz pełna rozpiska gali w rozwinięciu.

11 thoughts on “It’s Showtime 55 – Badr Hari vs. Gokhan Saki

  1. Kurde szkoda Badr’a jak by to miał być ostatni raz.. ale podobno im nie chcą płacic za te walki… Niech się tym Dana White zajmie i wymysli coś UFC k1 .. ktoś już tu tak kiedyś pisał super pomysł.. przynajmiej będą walki ..

  2. No Badr raczej wygra zbyt duza roznica w zasiegu i przede wszystkim sile. A technike timing maja porownywalny. Poza tym swietna walka Manhoef vs Spong oczywiscie Spong wygra:) uwielbiam goscia i chce go w MMA cwiczy z Ryśkiem to duzo sie nauczy parteru i zapasow.

  3. Hari vs Saki ; 60:40 dla Hariego ; Saki znakomicie sobie radzil z dryblasami jak Jaidee, Ghita czy Overeem .. szanse są mniej wiecej po równo, a jak ktos jest taki pewny wygranej Badra, bo widz enie brakuje takich … niech postawi na niego 1000 zł 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *