Hermes Franca vs. Tyson Griffin na UFC 103?

Jak informuje MMAWeekly trwają rozmowy między dowmoa zawodnikami UFC wagi lekkiej – Hermesem Francą oraz Tysonem Griffinem. Pojedynek miałby się odbyć na gali UFC 103, która odbędzie się 26 września w Dallas, Texasie.

Franca – były pretendent numer jeden to pasa po powrocie z 12 miesięcznej przerwy za pozytywny wynik testu antydopingowego przegrał walkę z Frankem Edgarem na gali UFC Fight Night 14. Brazylijczyk w ostatniej walce pokonał swojego byłego trenera od BJJ Marcusa Aurelio. Walka odbyła się w październiku 2008 r. na gali UFC 90. Zaraz po tym Franca został aresztowany za jazdę pod wpływem alkoholu. Kariera Hermesa w ostatnim czasie przybrała kształt paraboli – raz wzloty raz upadki.

Tyson Griffin w 2008 roku stoczył trzy walki z czego dwie zwyciężył. Na gali UFC 81 pokonał Gleisona Tibau’a a na UFC 86 Marcus Aurelio. Griffin na gali UFC 90 skrzyżował rękawice z weteranem mma Seanem Sherkem. Walkę przegrał przez jednogłośną decyzje sędziów. Ostatnią walkę Tyson stoczył w tym roku, na gali UFC – Fight Night 18 zwyciężając z Rafaelem dos Anjosem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *