Hector Lombard zawodnikiem UFC!

Mistrz wagi średniej Federacji Bellator, Hector Lombard oficjalnie podpisał kontrakt z UFC. Sam zainteresowany poinformował o tym m.in. za pośrednictwem swojego konta na Twitterze. Od pewnego czasu po mediach branżowych krążyły plotki jakoby UFC było blisko pozyskania Lombarda, dziś już wiemy, że stało się to faktem.

Hector Lombard jest niepokonany od 25 walk a jego bilans walk MMA to 31-2-1, 1 NC, ostatni raz przegrał w 2006 r. na gali Pride Bushido 13 gdzie porażkę zadał mu Gegard Mousasi. W roku 2007 Lomabrd był bliski podpisania kontraktu z UFC jednak problemy wizowe sprawiły, iż nie doszło do tego. Kubańczyk od 3 lat związany był kontraktem z federacją Bellator gdzie bardzo szybko stał się gwiazdą najwyższego formatu i zasłynął jako „król nokautów”. Hector Lombard był również na liście życzeń większości kibiców, jako przeciwnik dla Mameda Chalidowa, w tej sytuacji jednak starcie to w najbliższych latach na pewno nie dojdzie do skutku.

Na aktualny moment nie jest jeszcze znana konkretna data debiutu Lombarda w oktagonie UFC, o zmianach w tej kwestii będziemy informować na bieżąco.

8 thoughts on “Hector Lombard zawodnikiem UFC!

  1. Nie dziwmy się KSW że chcę się promować na gwiazdach celebrytach takich jak Pudzian i gwiazdach MMA jak Mamed ale on musi dostawać coraz lepszych zawodników z czołówki światowej a nie dziadów. Cieszę się że powstają coraz większe gale w Polsce i ludzie coraz więcej słyszą o MMA i KSW ale Mamed i jego talent może się tam zmarnować :/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *