Gonzaga pracuje na Title Shota

 

Były pretendent do pasa UFC Gabriel „Napao” Gonzaga wykonał szybką robotę w ostatnią sobotę, pokonując Josha Hendricksa, pokonując debiutanta przez TKO w 61 sekundzie 1 rundy pozbawił przeciwnika pracy (Josh został wyrzucony z UFC).  Gonzaga ma nadzieje, że te zwycięstwa dadzą mu ponownie szansę na title shota.

reszta w środku:

 

„Jestem tutaj by ponownie dostać szansę walki o pas,” 

 „Jeśli nadal będe wygrywać dostanę szansę.”

 

Gonzaga w swym debiucie na UFC 56 3 lata temu znokautował Kevina Jordana przez superman punch.  Załatwił Fabiano Schernera poprzez uderzenia i poddał Carmelo Marrero.  Zniszczył nawet Mirko „Cro Cop” Filipovica na UFC 70.

 

Po tych wcześniejszych sukcesach, Gonzaga został pokonany przez obecnego wtedy mistrza UFC heavyweight  Randy’ego „The Natural” Couture na UFC 74.  Gonzaga spytany o obecnego mistrza powiedział „On jest dobrym zapaśnikiem.  Uczy się kopać i uderzać, ale to zajmuje trochę czasu?”

 

Gonzaga dodał „Myślę, że mój rozmiar ma dobre predyspozycje do pokonania go(chodzi tu o wagę Gonzagi waży 115kg).  I twierdzę, że moje BJJ, boks i Muay Thai złożone w całość dadzą radę jego umiejętnością zapaśniczym. On jest duży, a nauka trwa długo więć szybko w reszcie mnie nie dogoni mam szansę”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *