Fedor otwiera klub!!

Palac

Dokładnie w Boże Narodzenie Fedor Emelianienko otworzył uroczyście w Starym Oskole Pałac sportu im. kniazia Aleksandra Newskiego

Obiekt został wybudowany w przeciągu 8 miesiecy i będzie sie specjalizował w sportach walki. Na 5.5 tyś metrów kw. będzie można trenować zapasy i boks, będzie miał siłownie i sale odnowy biologicznej. W sumie pomieści do 120 zawodników i 500 osób na widowni.

 

 

13 thoughts on “Fedor otwiera klub!!

  1. Po tytule wywnioskowałem, że założył swój własny.
    Bardzo fajnie, ze wspomaga takie inicjatywy, w Polsce przydałaby się taka sława sportów walki, która wspierałaby rozwój mma.
    Myślę, że Putin niedługo zagości 🙂

  2. Facet z klasą.”Ostatni Cesarz” – pasuje do niego.Człowiek wyszedł z biedy i coś w życiu osiągnał,jestem pełen podziwu dla jego determinacji.Niestety w naszym kraju najlepsi okazują się być obcokrajowcy (m.in. Chalidow)-szkoda,świadczy to o tym,że Polakom brak determinacji.Uczmy się od najlepszych,podążajmy ich śladem.Pokażmy,że też potrafimy.Pozdrawiam wszystkich wojowników.

  3. Nilg,
    NIEMOZLIWE!!!!!!!!!! a Ty u ruskich czy w PL żyjesz? Mądrala się znalazł… A co do pałacu sportu – to bardziej pachnie mi jakimś przybytkiem użyteczności publicznej finansowanej przez gubernię, niż własność Fedora… tak czy inaczej fajnie, że firmuje to swoim nazwiskiem.

  4. Nilg: to nie jest błąd. Nigdzie nie napisałem, że otwarcie było z okazji Bożego Narodzenia, wg naszego kalendarza był to dzień Bożego Narodzenia. Jakoś trzeba było określić datę i w ten sposób wszyscy dobrze wiedzą kiedy to było.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *