Cindy Dandois chce Giny Carano, Erin Toughill i walki Cyborg

Belgijska zawodniczka Cindy Dandois, która rozpoczynając zawodową karierę MMA pokonała czołową pretendentkę Strikeforce chce walki z Erin Toughill, Giną Caraną. Ale to nie wszystko – Cindy chce walczyć z mistrzynią Cris „Cyborg” Santos.

„Moim celem jest walka z Giną Carano, Erin Toughill i Cyborg. Jeżeli Strikeforce zdecyduje się dać mi szansę walczyć z którąś z nich będę trenowała jak zwierzę by pokazać na co mnie stać.”

Dandois, świetna judoka oraz grapplerka swój talent szlifuje rywalizując zarówno z kobitami jak i mężczyznami.

„Walczyła kilka razy w męskiej dywizji bo w kobiecej było zbyt łatwo. Jeżeli jadę na jakieś zawody dłużej niż godzinę to chcę walczyć. Nie obchodzi mnie czy to z mężczyznami czy kobietami.”

„Zawody grapplerskie są dla mnie jak trening. Nie ma tam dużego ryzyka kontuzji. Jeżeli czuję, że mężczyzna jest silniejszy ode mnie to zawsze mogę odklepać. Ale prawdą jest, że więcej się nauczyła walcząc z mężczyznami niż kobietami.”

Szukając motywacji do dalszej pracy Cindy poprosiła brata by znalazł jej kilka amatorskich walk. Tak się skończyło, że Dandois skrzyżowała rękawice z weteranką z ośmioletnim stażem – Coenen.

„Walka to walka. Założyliśmy sobie dobry gameplan i wypalił.”

– mówi Dandois dla M-1 Global po zwycięskim debiucie na zawodowej arenie MMA.

„Faktem jest, że trenowałam każdego dnia. Trening i ciężka praca jest kluczem do sukcesu.”

– kończy Belgijka.

3 thoughts on “Cindy Dandois chce Giny Carano, Erin Toughill i walki Cyborg

  1. Taaa a potem Spider,Lesnar i Fedor hehe. Jej stójka jest tragiczna a ona chce walczyć z trzema najlepszymi strikerkami w swojej wadze:D …a w debiucie z Coenen nie pokazała nic poza obaleniami i głównie tym wygrała całą walkę.

  2. …no rzeczywiście nie jestza dobra…ale mam jeszcze wieksze ale do redakcji tej strony bo wydaje sie ze ktoś ja prowadzi w ramach hobby czyli kiedy mu sie zachcę…jest troche newsów ale mało i sa przestoje że czasem nic nowego sie niepojawia przez dluższy czas…i ogólnie głowna strona jest rzadko aktualizowana… To jest tylko moje zdanie. Lubię tą strone i chciałbym żeby nie odbiegała od zagranicznych portali tego typu:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *