Znamy datę i miejsce organizacji gali Fight Exclusive Night 5

Organizacja FEN oficjalnie podała datę i miejsce organizacji kolejnej swojej gali FEN 5, która odbędzie się 10 stycznia w Hali Widowiskowo-Sportowej Regionalnego Centrum Sportu w Lubinie.

Szanowni kibice sportu, drodzy fani Sztuk Walki i sympatycy organizacji Fight Exclusive Night. Chcemy was jako pierwszych poinformować o miejscu i terminie naszej kolejnej gali FEN 5. Piąte z rzędu wydarzenie, odbędzie się w Lubinie w sobotę, 10-go stycznia 2015 roku. Areną zmagań będzie nowoczesny obiekt Hali Widowiskowo-Sportowej Regionalnego Centrum Sportu przy ul. Odrodzenia 28 b.

To ważny moment dla naszej organizacji i bardzo liczymy na wasze wsparcie. Nie zawiedliście nas do tej pory i my dostarczyliśmy wam mnóstwo emocji i sportowych atrakcji w walkach MMA, Kickboxingu we Wrocławiu i Sopocie na naszych poprzednich imprezach, a teraz przyjdzie nam zawitać w gościnne progi hali RCS w Lubinie. Nasza organizacja docenia zaproszenie ze strony władz miasta i postaramy się utrzymać dotychczasowy poziom sportowy, organizacyjny i widowiskowy jaki był udziałem poprzednich gal.

Wkrótce ogłosimy nazwiska zawodników i zestawienia, jakie zagoszczą na karcie walk naszej imprezy. Warto czekać i już teraz rezerwować bilety! Więcej informacji podamy wkrótce. Bądźcie z nami i zapraszamy do Lubina na Dolnym Śląsku w dniu 10-go stycznia!

Organizatorzy FEN

3 thoughts on “Znamy datę i miejsce organizacji gali Fight Exclusive Night 5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *