Zdjęcie dnia: Khabib Nurmagomedov wraz ze swoim sparingpartnerem oczekuje na walkę o tytuł

Khabib Nurmagomedov Instagram
Khabib Nurmagomedov Instagram

Po niedoszłej walce z Tonym Fergusonem na UFC on FOX 19, Khabib Nurmagomedov postanowił nie czekać i zmierzył się z debiutującym w UFC Darrellem Horcherem.

Po 23 wygranej w karierze, Khabib oczekuje teraz na telefon z UFC z dobrą nowiną na walkę o pas, który jest teraz w posiadaniu Eddiego Alvareza. Jak widać na poniższym zdjęciu w oczekiwaniu na dobrą nowinę towarzyszy Khabibowi jego futrzasty przyjaciel.

„Dokąd pogłoski o mojej walce o pas się nie potwierdzą, mój wierny przyjaciel spieszy z pomocą w moich przygotowaniach. Ale poważnie chłopaki, ja po prostu czekam na telefon z nowiną, że zawalczę o pas. Naprawdę chcę przywieźć tytuł mistrza do Rosji i udowodnić że zasługujemy na niego.”

As soon as rumors about my title fight comes out, my loyal friend rushed to help me with preparation. But seriously guys, I’m just waiting for phone call with news, that I’m fighting for title. I really want to bring this title to Russia and prove that we deserve it. Как только пошли слухи о моем титульном бое, мой верный друг, как и в старые добрые времена примчался помочь мне готовиться, а если честно друзья я просто жду, жду когда мне позвонят и скажут, Хабиб ты дерёшься за пояс, я искренне хочу привезти этот пояс в Россию и доказать что мы это все заслуживаем.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Khabib Nurmagomedov (@khabib_nurmagomedov)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *