Zdjęcie dnia: Jan Błachowicz i Gegard Mousasi

Informacja z Facebooka Janka Błachowicza.

„Pierwszy tydzień treningów w Holandii za mną. Jeszcze dwa tygodnie tyrania i efekty będą widoczne na KSW17. Na zdjęciu z Gegardem Mousasim po dzisiejszych sparingach”

Od siebie dodam, że trzymam kciuki za Janka i liczę na udany rewanż !

16 thoughts on “Zdjęcie dnia: Jan Błachowicz i Gegard Mousasi

 1. Może będzie o tyle lepiej, że nie zniosą go jak poprzednio na noszach…bo jeśli przegra drugi raz z rzędu z Soku to może zapomnieć o światowej karierze już definitywnie i będzie co najwyżej obijał się z przeciętnymi kelnerami w KSW. Jak dla mnie to Błachowicz jest dobrym zawodnikiem ale to tylko przeciętny rzemieślnik którego przerósł nieco lans i zachwyty klakierów. Obym się mylił i oby dał radę.

 2. Mamed i Janek jeszcze trzymaja poziom KSW . Reszta całej federacji nie dorasta im do piet. Mimo wszystko w porównaniu z czołówką na swiecie są mimo wszystko słabi.
  KSW lansuje sie na najlepszą w europie , wiec i najlepszych lansuja jak moga.

 3. Ty dobryczłowiek śmieszny patrioto rozumiem że postawiłeś parę tysiaków na leszcza adamka przeciwko Kliczce. Kibicowanie komuś tylko dla tego że mówi w tym samym języku albo urodził sie bliżej niż koleś z Kamerunu mnie nie przekonuje. Sam zobaczysz jaki będzie wynik tej walki. Musi być smutne kibicować Polakowi i podziwiać go nie za jego umiejętności ( w skaliświatowej jest nikim) a za to że ma na imie Janek a nie Jean albo John. Nie czuję się Polaczkiem i mam to w dupie we wszystkich przejawach

 4. to normalne,że nie będzie się bił z nim w stójce,a low kickami go nie obskoczy jak wtedy,Jan jak z Valtonenem,sprowadzi go do parteru i tak go skończy,Assasin nie powinien poddać gościa z brązowym pasem BJJ,Błachowicz albo go wykończy ciosami w parterze,co jest mało prawdopodobne,albo podda go kimurą,albo jakimś duszeniem czy dźwignią,być może przez decyzję,ale wątpię,ale wygra bo trenuje z jego pogromcą,który znokautował na Strikeforce,więc nie ma o czym gadać,to,no fakt wiadomo,że z Shogunem,Machidą,Hendersonem,Jacksonem czy Jonesem nie ma szans.Ale stopniowo będzie dostawał lepszych to ma możliwość coś nie coś pokazać w UFC,bo nijaki Mininog został znokautowany przez Soka,a Arona też,a Jan z nim wytrwał co znaczy,że nie jest na słabym poziomie.

 5. @Transi
  Ja bym lepiej sprawdził ile zwycięstw przez poddanie ma na koncie Sokodjou…
  @punk
  Brzydzę się tobą, jak i pewnie reszta narodu. Pojęcie patriotyzmu jest ci zupełnie obce albo jesteś po prostu narodowym zdrajcą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *