Zdaniem Holly Holm, Cris „Cyborg” bardzo chce zejść do wagi koguciej

sherdog.com
sherdog.com

Holly Holm wraz z Mieshą Tate i Cris Justino znalazły się w obsadzie filmu „Fight Valley” więc mogły spędzić ze sobą więcej czasu.

Co wyniknęło ze spotkania Holm z Justino? Okazuje się, że Cris „Cyborg” między kolejnymi scenami do filmu pytała Holm o robienie wagi do 135 funtów. Holly postanowiła zdradzić nieco fragmenty ich rozmowy:

– Ona powiedziała, „hej, jesteś mojego wzrostu, ile masz?” Odpowiedziałam, że 5’8 (ok. 173 cm), a ona na to, że „też mam 5’8. Jest nadzieja. Mam zamiar tam przejść”.

– Pytała mnie również o to ile ważę, ponieważ obie mamy podobną wagę. Ona naprawdę chce zejść do 135 funtów. Chce być w stanie to zrobić.”

Pytanie tylko, czy nastąpi to zanim obie zawodniczki i fani walki Rousey vs Cyborg się zestarzeją? Musimy jedynie czekać na kolejne wieści, a tymczasem będziemy świadkami pojedynku Rondy Rousey z Holly Holm na gali UFC 193 w Melbourne, która odbędzie się 14 listopada.

2 thoughts on “Zdaniem Holly Holm, Cris „Cyborg” bardzo chce zejść do wagi koguciej

  1. eee nawet jak się jej uda zejść do tej wagi to mam wrażenie ze to nie będzie ta sama zawodniczka. już nie będzie tej mocy, ronda o tym wie i dlatego nie zgodzi się na walka w wyższej wadze. natomiast holm jesli nie trafi rondy jakimś lucky punchem to ronda ja przewróci i urwie jej rękę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *