Zawodnik z K-1 w turnieju KSW

Federacja KSW zdecydowała się na kolejne wyzwanie. Ósmym zawodnikiem turniejowym na jedenastej gali „Konfrontacji Sztuk Walki” będzie fighter, który, na co dzień walczy głównie w stójce i reprezentuje K-1.
Do walki o miano najlepszego wystawił go sam Marcin Różalski, doskonale znany wszystkim fanom sportów walki w naszym kraju. Będzie nim Krzysztof Sadecki(na zdjęciu po prawej).

Ten ważący osiemdziesiąt trzy kilogramy wojownik od wielu już lat startuje na ringach w Polsce i za granicą. Jest on wychowankiem Różalskiego, lecz przez długi czas przebywał w Anglii, gdzie trenował i startował w zawodach. Łącznie w karierze amatorskiej i zawodowej stoczył sporą ilość walk. W sumie jest ich blisko czterdzieści, z czego zaledwie pięć przegrał! – Krzysztof to jeden z najlepiej zapowiadających się zawodników w swojej wadze w Muay Thai, który od dawna interesuje się MMA. Dobrze wywraca i znakomicie radzi sobie w parterze. Myślę, że gdy dojdą do tego umiejętności w stójce to pojedynki z jego udziałem będą kończyć się przed czasem – wyznał popularny „Różal”.
Jednak ring KSW to dość poważne wyzwanie. Prawdę jak zwykle przyniesie nam dzień gali. Zatem do piętnastego maja!

źródło www.konfrontacja.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *