Yushin Okami vs David Branch na WSOF 15

Organizacja WSOF ogłosiła, że Yushin Okami zmierzy się z mistrzem wagi średniej Davidem Branchem.

Szef organizacji, Ray Sefo oznajmił, że do walki ma dojść na gali WSOF 15, która odbędzie się 24 października jednak lokalizacja nie jest jeszcze znana.

Yushin Okami (30-8) to jeden z najbardziej znanych japońskich zawodników MMA i weteran organizacji UFC dla której stoczył 18 pojedynków. Raz walczył  o pas mistrza wagi średniej z Andersonem Silvą jednak przegrał w drugiej rundzie przez TKO. W swojej ostatniej walce dla UFC przegrał z Ronaldo Souza po czym został zwolniony. Zakontraktowany przez WSOF stoczył już dla tej organizacji jedną walkę w której pokonał Svetlozara Savova.

David branch (14-3) to nowy mistrz wagi średniej WSOF, który wywalczył tytuł pokonując Jesse Taylora przez poddanie w pierwszej rundzie. Dla Brancha będzie to piąta walka dla tej organizacji i na pewno będzie liczył na kolejne piąte zwycięstwo. Ostatnią porażkę zanotował w 2012 roku na gali Titan FC 22 z rąk Anthony’ego Johnsona. W 2010 roku na gali UFC Fight Night: Marquardt vs Palhares jego przeciwnikiem był Tomasz Drwal. Niestety dla naszego zawodnika ta walka zakończyła się jego porażką przez decyzję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *