Yoshihiro Akiyama vs Kyle Noke być może na UFC Fight Night 52 w Japonii

Wiele wskazuje na to, że na UFC Fight Night 52 w Japonii zobaczymy być może pojedynek między Yoshihiro Aiyamą (13-5 MMA, 1-4 UFC) a Kyle’m Noke (20-7-1 MMA, 3-3 UFC).

Serwis Sherdog.com potwierdził tę informację dzięki producentom video promocyjnego karty walk. Inne zdanie na ten temat ma jednak UFC ponieważ organizacja podała, że rozważają taki pojedynek lecz nic jeszcze nie zostało sfinalizowane.

UFC zorganizuje swoją kolejną galę w Japonii już po raz siódmy a na tej gali w walce wieczoru zobaczymy pojedynek w wadze ciężkiej między Markiem Huntem a Royem Nelsonem. Gala odbędzie się 20 września w dobrze znanej Saitama Super Arena.

Kończący w tym miesiącu 39 lat Yoshihiro „Sexyama” Akiyama, to legenda japońskiego MMA będąca już u schyłku swojej kariery trwającej 10 lat. Patrząca na całą karierę Yoshihiro można wyraźnie zauważyć, że do 2010 roku wszystko szło gładko, natomiast po przejściu do UFC i tylko jednej wygranej – wszystkie kolejne cztery walki przegrał.

Rywal Japończyka, Kyle Noke również jest w trudnej sytuacji jeśli chodzi o wygrane i przegrane. Na cztery ostatnie walki udało mu się wygrać tylko jedną z Charlie Brennemanem. Kolejne zwycięstwo jest mu bardzo potrzebne by utrzymać się dalej w UFC.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *