Występ Rondy Rousey w WWE był jednorazowy

WWE
WWE

Jeśli ktoś z was lubi WWE oraz Rondę Rousey i liczył na częstsze występy mistrzyni UFC w pro wrestlingu, to ten news was rozczaruje.

Zastanawiam się tylko czy są wśród nas fani takiego połączenia jak WWE i „Rowdy”. Co innego jest w USA, gdzie pro wrestling jest bardzo popularny podobnie jak UFC i mistrzyni organizacji. W minioną niedzielę odbyła się WrestleMania 31 na której fani mogli obejrzeć w akcji Rondę Rousey i Dwayne’a „The Rock” Johnsona. Chwilę potem pojawiły się informacje o tym, że nie był to ostatni występ Rousey na WWE.

Okazuje się teraz, że mógł to być jednorazowy występ. O całej sprawie poinformował w UFC Tonight agent Rousey, Brad Slater, który powiedział Arielowi Helwaniemu, że nie ma planów na współpracę między WWE i mistrzynią UFC. Mimo udanego występu i akceptacji ze strony fanów, Slater dodał, że nie ma planów na kolejne występy Rousey w tym roku.

Teraz Ronda Rousey oraz jej zespół muszą się skoncentrować nad kolejną walką, którą „Rowdy” stoczy 1 sierpnia w Rio de Janeiro na gali UFC 190, a jej rywalką będzie Bethe Correia.

2 thoughts on “Występ Rondy Rousey w WWE był jednorazowy

  1. Lubie wrestling dlatego ze sie dobrze go oglada. Tak jak film czy przedstawienie w teatrze. Mozna posmiac sie popatrzec na wyczyny kaskaderskie. Nie mozna tego brac na powaznie bo to sa aktorzy bardzo wytrenowani zreszta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *