Wyniki XV Puchar Polski Wushu-2011r.

Przedstawiamy wyniki XV Pucharu Polski Wushu, który odbył się 4-5 czerwca w Warszawie. Dołaczamy także walkę Białorusina Andrieya Kisalyeu z Maciejem Szablewskim z Warszawskiej Copacabany oraz nokaut zawodów w wykonaniu Ibragima Shaipova też z Copacabana Warszawa.

Informujemy również, że Międzynarodowe Mistrzostwa Polski we wrześniu najprawdopodobniej odbędą się na Torwarze w Warszawie wraz z pierwszą zawodową galą formuły Sanda. Gala będzie miała międzynarodowa obsadę i wystrój jakiego niepowstydziłaby się żadna impreza tej rangi.

Maciek Szablewski (Copacabana) vs Andrei Kisialeu (Białoruś)

Ibragim Shaipov (Copacabana) vs Kamil Widawski (Tao)

WYNIKI:

XV Puchar Polski Wushu 4-5 czerwca 2011r

 

Sanda Juniorzy:

kategoria wiekowa 15-16 lat < 56kg

I m – Jakub Widawski (SDSW „Tao” Radlin)

II m – Przemysław Glenc (SDSW „Tao”)

III m – Atageldi Durdyyev (Turmneńska Federacja Wushu)

 

kategoria wiekowa 17 – 18 lat < 65kg

I m – Ibragim Shaipov (Copacabana Fightclub)

II m – Artiom Belski (Białoruska Federacja Wushu)

III m – Tomasz Kaniewski ((UKS Fu Hok Kuen Płock)

 

kategoria wiekowa 17 – 18 lat < 70 kg

I m – Robert Krawczyk (MKS Kung fu Wieliczka)

II m – Krzysztof Kubek (SDSW „Tao”)

III m – Pavel Majer ( Czeska Federacja Wushu)

 

kategoria wiekowa 15 – 16 lat < 75kg

I m – Adam Papierz (SDSW „Tao”)

II m – Machal Dorotik (Czeska Federacja Wushu)

III m – Krystian Foremniak (SDSW „Tao”)

 

kategoria wiekowa 17 – 18 lat 70kg

I m – Yakup Yakubov (Turkmeńska Federacja Wushu)

II m – Kamil Boszko (Copacabana Fightclub)

III m – Jiri Kulistak (Czeska Federacja Wushu)

 

kategoria wiekowa 17 – 18 lat < 80kg

I m – Andre Arjun Shukla (Norweska Federacja Wushu)

II m – Krzysztof Lewicki (SDSW „Tao”)

 

kategoria wiekowa 17 – 18 lat < 85kg

I m – Alekxandr Shestakov (Izraelska Federacja Wushu)

II m – Artasz Amirian (Stowarzyszenie Rajewski Team)

 

Juniorki kat. wiekowa 17 – 18 lat < 56kg

I m – Anna Gujwan (UKS Chow Gar Kung fu)

II m – (Weronika Wojsznis (MKS Kung fu Wieliczka)

 

Juniorki kat wiekowa 17 – 18 lat < 65 kg

I m – Jennet Aynazarova (Turkmeńska Federacja Wushu)

II m – Magdalena Kodura (SDSW „Tao”)

 

Podczas XV Pucharu Polski rozegrano konkurencje walk Qingda (lekki kontakt) w kategoriach juniorów i seniorów w których wzięło udział ponad 100 zawodników.

 

Najlepsi zawodnicy zawodów:

–                    najlepszy senior –  Berdymurad Kulhanov,

–                    najlepsza seniorka – Veronika Kohutova,

–                    najlepszy junior 15-18 lat  – Jakub Widawski

–                    najlepsz juniorka 15-18 lat – Karolina Kosiacka

–                    najlepszy junior do 14 lat – Bahram Orazmammedov

–                    najlepsz juniorka do 14 lat – Anna Dorotikova

 

Wyniki Sanda seniorów

Sanda kobiet:

Kategoria wagowa < 48 kg.

Miejsca pierwsze egzekwo

Aynabat Jumamuradova (Turkmeńska Federacja Wushu)

Małgorzata Luckner (Copacabana Fightclub Warszawa)

 

IIIm – Paulina Mika (Stowarzyszenie Dalekowschodnich Sztuk Walki „Tao” Radlin)

 

Kategoria wagowa < 60 kg.

I m – Anna Poręcka (Warszawska Szkoła Wushu Sportowego)

II m – Sylwia Waleczek (SDSW „Tao” Radlin)

 

Kategoria wagowa < 70 kg

I m – Veronika Kohutova (Czeska Federacja Wushu)

II m – Marta Brzeska (Shaolin Kung Fu Olsztyn)

 

Sanda Mężczyzni:

kategoria wagowa < 56 kg.

I m – Aliaksei Kaziuchyts ( Białoruska Federacja Wushu)

II m – Kamil Strojny ( UKS „Sanda” Tarnów)

 

Kategoria wagowa < 60 kg.

I m – Ilyas Nuryyew (Turkmeńska Federacja Wushu)

II m – Wiktor Brański (Warszawska Szkoła Wushu Sportowego)

III m – Marcin Łydkowski (SDSW „Tao”)

 

Kategoria wagowa , 65kg.

I m – Berdymurad Kulhanov (Turkmeńska Federacja Wushu)

II m – Robert Rajewski (Stowarzyszenie Rajewski Team)

III m – Kamil Gawiński (UKS Sanda Płock)

 

Kategowia wagowa < 70kg.

I m – Serdar Mammedov (Turkmeńska Federacja wushu)

II m – Yauhen Shaukun ( Białoruska Federacja Wushu)

III m – Marcin Bąk (Warszawska Szkoła Wushu Sportowego)

 

Kategoria wagowa < 75kg.

I m – Vitali Lemiasheuski (Białoruska Federacja Wushu)

II m – Remigiusz Szelongiewicz (Warszawska Szkoła Wushu Sportowego)

III m – Sebastian Kowalski (UKS Sanda Płock)

 

Kategoria wagowa < 80kg.

I m – Andrei Kisialeu (Białoruska Federacja Wushu)

II m – Jan Rhoar Skjondal (Norweska Federacja Wushu)

III m – Bohumil Kalab (Czeska Federacja Wushu)

 

Kategoria wagowa < 85kg.

I m – Marcin Zakrzewski (UKS Sanshou Team)

II m – Piotr Gryta ( Copacabana Fightclub)

 

Kategoria wagowa > 90kg

I m – Ayman Mossam Eldin (UKS Sanshou Team)

II m – Aleksander Węcek (Krakowska Szkoła Wushu)

III m –  Paweł Szczerba (UKS Sanda Tarnów)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *