Wyniki Mistrzostw Polski Amatorskiego MMA

W Mistrzostwach Polski Amatorskiego MMA organizowanych dnia 5 czerwca w Toruniu przez Polskie Zrzeszenie Amatorskiego MMA udział wzięło 141
zawodników z całej Polski. Uczestnicy walczyli o medale i nagrody w
trzech kategoriach turniejowy: junior, pierwsze walki oraz zaawansowani.
Ponadto odbyły się 4 pojedyncze pojedynki w kategorii pierwsze walki i
dwa profesjonalne Extra Fighty.

Wyniki Extra Fight:

Dawid Rybicki(No Limits Toruń) pokonał Artura Śmigasiewicza (Boran
Barlinek) przez TKO w 2 rundzie

Rafał Błachuta (No Limits Kwidzyń) pokonał Radosława Krupę (No Limits
Kwidzyn) przez poddanie 2 rundzie

Wyniki Turnieju junior:

-65kg
1 miejsce- Winkler Michał- MMA Team Ełk
2 miejsce- Kubała Ernest- Tomi Sport
3 miejsce- Sammo Adrian- Gracie Barra Łódź

-72kg
1 miejsce- Górka Artur- Gracie Barra Toruń
2 miejsce- Rynkowski Rafał- MMA Team Ełk
3 miejsce- Domachowski Damian- No Limits Toruń

-77kg
1 miejsce- Kryszkiewicz Jędrzej- MMA Ostrów
2 miejsce- Rydzik Kamil- Okniński MMA Grudziądz
3 miejsce- Więcławski Piotr- Okniński MMA Grudziądz

-84kg
1 miejsce- Gorczyca Tomasz- Gracie Barra Łódź
2 miejsce- Pledziewicz Tymoteusz- No Limits Toruń
3 miejsce- Mróz Piotr- MMA Team Ełk

+93kg
1 miejsce- Andryszak Michał- Fighting Division Bydgoszcz
2 miejsce- Szmajda Tomasz- No Limits Toruń
3 miejsce- Dróbka Bartłomiej- GŁD Piła

Wyniki Turnieju pierwszych walk:

-65kg
1 miejsce- Hodor Daniel- MTS „Płomień ” Milowice Sosnowiec
2 miejsce- Grobelny Miłosz- Linke Gold Team
3 miejsce- Georgas Aleksander- Akademia Sarmatia

-72kg
1 miejsce- Grochowski Łukasz- MMA Siedlce Okninski Team
2 miejsce- Meller Marcin- Okniński MMA Grudziądz
3 miejsce- Kubina Robert- Głd Piła

-77kg
1 miejsce- Muszyński Adam- Akademia Sarmatia
2 miejsce- Horbatiuk Patryk- Animmals (Rio Grappling)
3 miejsce- Zajączkowski Michał- Arrachion Olsztyn

-84kg
1 miejsce- Pawlak Dawid-
2 miejsce- Tomaszewski Radek- Okniński MMA Grudziądz
3 miejsce- Cieślikowski Marek- Okniński MMA Warszawa

-93kg
1 miejsce- Waldemar Piwko- Arrachion Olsztyn
2 miejsce- Fabiński Bartosz- Nastula Club
3 miejsce- Bielak Kamil- Arrachion Olsztyn

+93kg
1 miejsce- Gołaszewski Wojciech- Rio Grappling Club
2 miejsce- Strzylak Dariusz- Judo UMK
3 miejsce- Wysocki Wojciech- Nastula Club

Wyniki turnieju zaawansowanych:

-65kg
1 miejsce- Klaczek Krzysztof- Shooters Konin
2 miejsce- Lasota Marcin- Gracie Barra Łódź
3 miejsce- Jabłoński Szymon- Gracie Barra Toruń

-72kg
1 miejsce- Głębocki Paweł- MMA Team Ełk
2 miejsce- Łebkowski Kamil
3 miejsce- Wrzosek Marcin- Fighting Division Bydgoszcz

-77kg
1 miejsce- Złobiński Zbigniew- Lutadores Opole
2 miejsce- Davidov Maksim- Copacabana Warszawa
3 miejsce- Dagaev Lom- Copacabana Warszawa

-84kg
1 miejsce- Bednarz Dariusz- Lutadores Opole
2 miejsce- Pieńkowski Mariusz- Fizol Team Tarnów
3 miejsce- Kudra Tobiasz- Gracie Barra Łódź

-93kg
1 miejsce- Naruszczka Marcin- Okniński MMA Wyszków
2 miejsce- Jankowski Łukasz- FC Nowy Dwór Mazowiecki
3 miejsce- Basiak daniel- MKS KALINA LUBLIN

Zwycięzcy pojedynczych walk w kategorii pierwsze walki:

-Bałdyga Kamil- Arrachion Olsztyn
-Kołodziejski Piotr- Gracie Barra Łódź
-Klimaszewski Karol- Arrachion Olsztyn
-Nowakowski Eligiusz- Boran Barlinek

Wyniki klasyfikacji drużynowej:

1 miejsce- Okniński MMA
2 miejsce- MMA Team Ełk
3 miejsce- Gracie Barra Łódź

Nadesłał Szymon Bońkowski (Arrachion MMA Olsztyn/PZAMMA)

One thought on “Wyniki Mistrzostw Polski Amatorskiego MMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *