Wymiana zdań między Danielem Cormierem i Anthonym Johnsonem

Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images
Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Po pokonaniu Glovera Teixeiry na UFC 202, Anthony Johnson postanowił nie czekać na Jona Jonesa i wyzwał do walki rewanżowej mistrza wagi półciężkiej Daniela Cormiera.

Daniel Cormier zgodził się na ten pojedynek również pomijając Jona Jonesa i stwierdził, że Johnsonowi należy się z nim rewanż bez względu na to jaki wyrok w sprawie „Bonesa” wyda USADA.

„Rumble” rozpoczął w mediach społecznościowych dyskusję z „DC na temat walki między nimi.

„DC chcę walczyć z tobą na gali w Nowym Jorku 12 listopada. Mamy 7,5 tygodnia aby się przygotować i dać fanom w Nowym Jorku i światu niezapomnianą walkę. To jest nasz czas, by stoczyć tę bitwę! Kiedy Jon wpadł w tarapaty i został usunięty z mojej walki o pas, zaakceptowałem ciebie jako rywala na trzy tygodnie przed walką pomimo dramatycznej zmiany stylu walki. Tamtej nocy byłeś lepszy i wziąłeś pas. Nie żądałem natychmiastowego rewanżu, chociaż miałem do tego pełne prawo. Cofnąłem się do szeregu i wywalczyłem sobie ponownie możliwość walki o tytuł. Walka wieczoru na Maddison Square Garden jest życiową szansą. Zróbmy to! Czas na twój ruch Daniel.

Koniec tej gry na czekanie, którą stosujesz Ty lub UFC!”

„Zasługujesz na walkę o pas. Ja nie czekam! Sorry kolego, ale walka do walki w Nowym Jorku nie dojdzie. Możesz zmierzyć się ze mną 30 grudnia.”

„Jesteś gotów ominąć największą kartę w historii? Musisz czekać aż tak długo żeby ze mną walczyć? Im szybciej, tym lepiej!”

Na pytanie fana: „Nie możecie po prostu tego przedyskutować? Po co uciekać się do przemocy?”

„Ponieważ pokonanie Rumble’a będzie zabawą! Ludzie nazywają go King Kongiem, więc fajnie będzie go zmiażdżyć!”

„Pozwolę ci nacieszyć się świętami Bożego Narodzenia zanim ponownie złamię ciebie i twojego ducha!”

„Chłopcze, przestań grać i myśleć, że możesz mnie znokautować.”

„Prawda jest taka, że znokautuję cię zanim ty to zrobisz. Nie uderzasz tak mocno jak ludzie myślą. Stanę naprzeciwko ciebie.”

Anthony Johnson ma za sobą trzy zwycięstwa z rzędu po pokonaniu przez KO Jimiego Manuwę, Ryana Badera i Glovera Teixeiry. W tym samym czasie, Daniel Cormier od zwycięstwa z Johnsonem pokonał jeszcze Alexandra Gustafssona oraz Andersona Silvę, który wszedł w zastępstwo za Jona Jonesa na UFC 200.

3 thoughts on “Wymiana zdań między Danielem Cormierem i Anthonym Johnsonem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *