Weekend ze sportami walki w Orange sport!

Niewątpliwie największą atrakcją najbliższych kilku dni będzie Cro Cop Final Fight. Oprócz tego na antenie Orange sport zobaczymy także galę UFC oraz kolejny program Janusza Pindery na który zaprasza osobiście.

UFC on FX: Alves vs. Kampmann. To była gala, która wywołała ogromne zainteresowanie i wzbudziła duże kontrowersje. Przede wszystkim ze względu na werdykt w jednym z dwóch półfinałowych pojedynków pierwszego w historii turnieju wagi muszej UFC Demetrius Johson vs. Ian McCall. Warto obejrzeć ten pojedynek i warto zapoznać się z jego wynikiem. Tak samo jak warto przyjrzeć sie walce wieczoru Martin Kampmann vs. Thiago Alves. Bo jej zakończenie już teraz przeszło do klasyki MMA.

„Janusz Pindera zaprasza” – kolejny odcinek programu największego znawcy boksu w Polsce już w sobotę w Orange sport. Na to wyjątkowe wydarzenie Janusz Pindera zaprasza osobiście:
Zapraszam na kolejne, trzecie już, spotkanie z młodym Mikiem Tysonem, pięściarzem wyjątkowym. Był postrachem ringów, najmłodszym mistrzem świata wagi ciężkiej w historii zawodowego boksu. Był „Bestią” i „Żelaznym Mikiem”, zarobił 400 mln dolarów i wszystko stracił. To były czasy, kiedy zabijał rywali pięściami i wzrokiem.

Cro Cop Final Fight: Mirko „Cro Cop” Filipović vs. Ray Sefo
Łukasz „Juras” Jurkowski zaprasza do Orange sport!
Zapraszam na ostatnią walkę Mirko Filipovicia! Cro Cop to wielka gwiazda K-1 i MMA. Jego rywalem będzie Ray Sefo, który razem z Filipoviciem tworzył legendę K-1. Tę walke trzeba koniecznie zobaczyć, aby oddać w ten sposób hołd zawodnikowi, który na zawsze zapisał się w historii sportów walki na świecie.

Gala bokserska w Łomży
Dariusz Snarski i Orange sport zapraszają na ciekawą galę boksu zawodowego, która odbędzie się 10 marca w hali sportowej im. Olimpijczyków Polskich w Łomży. W pojedynku wieczoru zobaczymy byłego pretendenta do tytułu mistrza świata w wadze półciężkiej Aleksego Kuziemskiego (22-4, 6 KO). Oprócz niego walczyć będa także m.in. Robert Świerzbiński (waga średnia, 7-0, 1 KO) oraz Krzysztofa Rogowskiego (waga piórkowa, 2-0, 1 KO).

HBO Boxing After Dark: Devon Alexander vs. Marcos Maidana
Ten pojedynek odbył się niedawno w St. Louis. Devon Alexander zmierzył się z Marcosem Maidaną. Początek pojedynku to zdecydowana przewaga Amerykanina. W drugiej i trzeciej rundzie to dla odmiany zawodnik z Argentyny próbował przejąć inicjatywę, ale Alexander znakomicie się bronił i nie dawał za wygraną. Jak to się wszystko skończyło? Odpowiedzi szukajcie tylko w Orange sport!

czwartek, 8 marca
23:30 UFC on FX Alves vs. Kampmann, retransmisja

sobota, 10 marca
17:00 Janusz Pindera zaprasza: Mike tyson – Początek cz.3, premiera
19:00 Cro Cop Final Fight Mirko „Cro Cop” Filipović vs. Ray Sefo, na żywo

niedziela, 11 marca
14:30 Gala bokserska w Łomży, retransmisja
17:30 HBO Boxing After Dark Devon Alexander vs. Marcos Maidana, premiera

3 thoughts on “Weekend ze sportami walki w Orange sport!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *