Według szefa UFC Dana White’a, jest kilka dobrych walk w których Jose Aldo mógłby zawalczyć

Brandon Magnus/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images
Brandon Magnus/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Po tym jak UFC ogłosiło walkę Alvarez vs McGregor na UFC 205, tymczasowy mistrz wagi piórkowej Jose Aldo bardzo mocno skrytykował działania organizacji.

Relacje między Jose Aldo i UFC stały się bardzo szorstkie i mimo, że Dana White chciał załagodzić sprawę zestawiając Aldo na tej samej gali, Brazylijczyk odmówił i zażądał zwolnienia go z kontraktu. Kiedy UFC odmówiło zwolnienia go, menadżer Aldo zapowiedział, że będą kierować tę sprawę do sądu.

Od tamtej pory nie mieliśmy żadnych konkretnych informacji dotyczących sytuacji Jose Aldo i jego przyszłości, ale Dana White rozmawiał na ten temat w programie UFC Tonight i przedstawił stanowisko organizacji w tej sprawie.

„Nie mogę zmusić nikogo do walki z kimś. Robię wszystko najlepiej jak potrafię i mogę zestawiać walki i sprawiać, że się odbędą. Jose Aldo i ja spotkamy się prawdopodobnie w przyszłym tygodniu i będziemy o tym rozmawiać. Uważam, że on jest, uważam, że jest trochę niepoważny w tym przypadku. Ja dam mu walkę, dam mu walki na cały dzień. Jeśli spojrzycie na dywizję, to wszystko jest ułożone. Holloway jest gotowy, on jest gotowy na walkę. Anthony Pettis jest teraz w tej kategorii. Jest wielu utalentowanych gości z którymi on może walczyć. Nie mogę zmusić Conora McGregora, by walczył z kimkolwiek. Oczywiście każdy chce z nim walczyć. Czekam na Joannę Jędrzejczyk, która wyzwie do walki Conora McGregora! Wszyscy chcą walczyć z Conorem!”

Z kim widzielibyście w kolejnej walce Jose Aldo? Faktycznie w dywizji jest kilku zawodników z którymi mógłby się zmierzyć, ale pytanie, czy Aldo będzie chciał walczyć z kimkolwiek innym oprócz Conora McGregora?

5 thoughts on “Według szefa UFC Dana White’a, jest kilka dobrych walk w których Jose Aldo mógłby zawalczyć

 1. ja na jego miejscu trzymał się tego ze chce walki z MCG. Mozna nie lubić Aldo ale był mistrzem bardzo długo, kiedy nie było MCG to każdy się nim jarał i nagle maja go teraz w dupie bo przegrał w 13 sek. może to był fuks może nie, nieważne, były inne z dupy rewanże wiec ten tez mógłby dojść do skutku, ale nie $$$ najważniejsze. a taki Dana myśli ze każdy będzie na skinięcie palcem.

 2. Uważam, że trzeba poczekać miesiąc z decyzją. 19.11 McGregor walczy z Alvarez’em.
  1. Przegra, najprawdopodobniej, to musi dać rewanż.
  2. Wygra, to wakuje pas i Aldo bije się o pas z Holloway’em, Pettis’em lub kimś innym.
  3. Przegra ale nie będzie chciał walczyć w piórkowej, tak jak pkt. 2.

 3. Ale beka ahahah ta jak rudy mówi „i chosen you” i „i blessed you” xD tak jak z Anjosem na konferencji było, że go wybrał i że Anjos wróci do żony i powie słuchaj kochanie Conor wybrał mnie jesteśmy bogaci zakładaj czerwone majteczki xDDDDDD i tak będzie w kółko. Wszyscy będą gadać, że Conor to najsłabszy zawodnik w nowej dywizji i najłatwiejsze pieniądze itd wy się będziecie dalej podniecać a oni to gadają tylko po to żeby zgarnąć hajs z pełną świadomością tego, że najpewniej dostaną w dupe 😀

  @IronMike no bez przesady co White ma nakazać Conorowi wracaj do poprzedniej kategorii wagowej bo Aldo chce jeszcze raz walczyć? xD bądzmy poważni. Zapewne gdyby Aldo zechciał łaskawie przymasować do kategorii lekkiej to po zdobyciu pasa przez Conora od Alvareza (bo zdobędzie) dostałby automatycznie titleshota z Conorem w pierwszej obronie. Jestem pewien, że łysy by się na to zgodził. Przecież to wilk syty i owca cała. Aldo byłby zadowolony a Aldo vs Gregor 2 w nowej kategorii to nie to samo co Aldo vs Gregor w poprzedniej. Teraz tak myśle, że moze powinienem Whitowi czy temu całemu wlascicielowi CV wysłać bo mam takie pomysły znakomite.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *