Według menadżera, Conor McGregor i Manny Pacquiao stoczą pojedynek bokserski w 2021 roku

Według menadżera Conora McGregora, w 2021 roku ma dojść do pojedynku bokserskiego między McGregorem a kolejną legendą boksu Mannym Pacquiao.

Zarówno Conor McGregor jak i Manny Pacquiao już od dłuższego czasu wyrażają zainteresowanie walką. Teraz, biorąc pod uwagę fakt, że obaj są reprezentowani przez Paradigm, menadżer Audie Attar ujawnił w jednym z wywiadów, że w przyszłym roku dojdzie do pojedynku między nimi.

„Jak to się odnosi do Manny’ego Pacquiao i Conora McGregora, Conor walczy 23 stycznia z Dustinem Poirierem”, powiedział Attar w rozmowie z Bloombergiem. „Najpierw zajmie się interesem związanym z Dustinem. Ale, Conor powiedział, że chce walczyć z Manny’m, Manny z kolei powiedział, że chce walczyć z Conorem. Jak już wcześniej publicznie powiedziałem, odbyliśmy rozmowy. Więc to jest walka, którą na pewno podejmiemy, ponieważ obaj zawodnicy tego chcą i wydaje się, że fani na całym świecie są zainteresowani.”

Conor McGregor (22-4 MMA, 10-2 UFC) wygrał swoją ostatnią walkę 40-sekundowym zwycięstwem przez TKO nad Donaldem Cerrone na UFC 246. Walka ta była powrotem Irlandczyka do sportu po tym, jak został poddany przez Khabiba Nurmagomedova w walce o tytuł wagi lekkiej na UFC 229. McGregor staje teraz przed kolejnym wyzwaniem, którym będzie rewanż z Dustinem Poirierem na UFC 257.

Manny Pacquiao (62-7-2) ma za sobą trzy wygrane walki. W swojej ostatniej walce pokonał Keitha Thurmana przez niejednogłośną decyzję zdobywając tytuł mistrza organizacji WBA wagi (super) półśredniej, a wcześniej zachował tytuł mistrza WBA w wadze półśredniej pokonując przez jednogłośną decyzję Adriena Bronera. 41-latek był uważany za jednego z najlepszych bokserów i jego największa walka odbyła się w 2015 roku, kiedy to zmierzył się z inną legendą Floydem Mayweatherem, ale przegrał przez jednogłośną decyzję.

W tym momencie nie wiadomo, kiedy miałoby dojść do tego pojedynku, ale jeśli McGregor pokonałby Poiriera, walka bokserska z Pacquiao w lecie byłby możliwa i byłaby kolejnym kasowym starciem dla obu zawodników.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *