Według Dana White’a, wygrana Daniela Cormiera na UFC 252 zrówna go z Georgesem St-Pierre

Chris Unger/Zuffa LLC

Prezydent UFC Dana White wierzy, że Daniel Cormier zrówna się z Georgesem St-Pierre w kwestii historycznego zakończenia kariery, jeśli pokona mistrza wagi ciężkiej Stipe Miocica na gali UFC 252.

Oczekiwania co do głównego pojedynku gali UFC 252, budowane są od miesięcy, a wielu fanów i ekspertów wierzy, że zwycięzca zostanie uznany za najlepszego zawodnika wagi ciężkiej w historii UFC – a potencjalnie nawet w całym MMA.

Wydaje się jednak, że prezydent UFC Dana White uważa, że stawka może być jeszcze wyższa.

„Szedłby łeb w łeb z Georgesem St-Pierre w kwestii historycznego odejścia”, powiedział White podczas czatu na żywo z Yahoo! Sports. „To znaczy, GSP odszedł z tytułem, potem wrócił, zdobył pas wagi 185-funtów, a potem znów odszedł.

Piękne w tym jest to, że to prawdopodobnie będzie to najlepsza trylogia, jaką kiedykolwiek mieliśmy w UFC, i to o mistrzostwo wagi ciężkiej, aby ustalić, kto jest GOAT’em.”

Pojedynek pomiędzy Miocicem a Cormierem będzie z pewnością nieprzewidywalny, ale podczas ostatniego odcinka UFC Embedded, „DC” dał jasno do zrozumienia, że wie, co musi zrobić, aby podnieść rękę w geście zwycięstwa.

Daniel Cormier zamierza udowodnić, że jest lepszym zawodnikiem od Stipe Miocica „niszcząc” go na UFC 252

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *