War Machine podejrzany o pobicie

Amerykanin został już zwolniony z organizacji Bellator.

War Machine (14-5, 1-1 w UFC, 2-1 w Bellator) a formalnie Jon Koppenhaver znowu ma kłopoty z prawem. Amerykanin jest podejrzany o udział w 3-osobowej kłótni która miała miejsce w piątek rano w domu zawodnika, a w wyniku której 2 osoby znalazły się w szpitalu. Prawdopodobnie poszkodowana jest dziewczyna Jona, Christy Mack.

Pomimo tego, że służbom porządkowym nie udało się jeszcze skontaktować z zawodnikiem został on zwolniony z organizacji Bellator o czym poinformował jej prezydent, Scott Coker:

Tu, w Bellatorze mamy politykę zera tolerancji jeśli chodzi o przemoc w rodzinie a gdy dowiedzieliśmy się o ostatnim przypadku z Jonem Koppenhaverem ( War Machine ), Bellator zwalnia go z organizacji.”

War Machine dla Bellatora stoczył 3 walki, odprawił Blasa Avenę i Vaughna Andersona a później został pokonany przez Rona Keslara. W przeszłości walczył także dla UFC, stoczył tam 2 pojedynki.

8 thoughts on “War Machine podejrzany o pobicie

  1. bardzo ciekawe informacje z ostatnich newsow:
    czyli tak – wpadl do niej na chate, zastal ja z jakims innym gosciem (ubranych), natlukl goscia, pozniej wywalil go i zaczal lac ta laske. Zaczal ja lac po twarzy, laska nie pamieta ile razy dostala ale ma 18 ZLAMANYCH KOSCI W OKOL OCZOW, NOS ZLAMANY w 2 miejsach, WYBITE ZEBY i kilka popekanych. Nie widzi na lewe oko, nie moze jesc, ma ZLAMANA SZCZEKE, ZLAMANE ZEBRA, rozwalona WATROBE, nie moze chodzi, bo ma noge uszkodzona. Przebil jej nozem kuchennym reke, ucho, scial jej wlosy nozem.
    Ogolnie to powinni go zamknac, bo to jest niezly psychol od zawsze.

  2. No to juz nie poujeżdża egzotycznych pał na planie fimowym , te polamane kosci wplyna na estetyke, jesli problem bylby tylko z okiem to jeszcze by przeszlo. Jendak nie zmienia to faktu ,ze war machine to debil , gosc byl ubrany a nawet jesli zastalby ja z kutasem w dupie to nie powinno go to dziwic , wiedzial na co sie pisze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *