Wanderlei Silva vs Phil Baroni na gali noworocznej w Japonii?

Walka między Philem Baroni i Wanderleiem Silva na gali noworocznej w Japonii? Czemu nie.

Chociaż informacja nie jest jeszcze potwierdzona, to Phil Baroni napisał na swoim Twitterze, że otrzymał e-maila,  który wskazuje walkę z Wanderleiem Silvą w dniu 31 grudnia w Japonii.

 

Phil Baroni (15-18) walczył w wielu organizacjach, a swoją ostatnią walkę stoczył na gali Bellator 122 z Karo Parisyanem. Niestety dla Phila, ta walka będąca zarazem debiutem w organizacji zakończyła się porażką przez TKO w pierwszej rundzie. 38-letni Baroni w ciągu ostatnich dziesięciu walkach wygrał tylko dwa razy. Wanderlei Silva (35-12-1) jest teoretycznie na emeryturze o czym poinformował przez filmik, który nagrał we wrześniu opowiadając w nim o swoich problemach z UFC. Silva nie został oficjalnie zwolniony z kontraktu, jednak dostał zakaz rywalizowania w stanie Nevada po tym jak odmówił poddania się badaniu antydopingowemu przed walką z Chaelem Sonnenem na UFC 175. Japonia jest drugim domem dla Wanderlia Silvy i to tam zdobył ogromną popularność walcząc w organizacji PRIDE FC. Również w Japonii Silva stoczył swoją ostatnią walkę wygrywając przez nokaut z Brianem Stannem.

Oczywiście pojedynek Baroni vs Silva to jeszcze nic pewnego ponieważ nie ma oficjalnego potwierdzenia oraz odpowiedzi ze strony Wanderleia Silvy. Gdyby jednak informacja się potwierdziła, byłaby to bardzo ciekawa walka.

5 thoughts on “Wanderlei Silva vs Phil Baroni na gali noworocznej w Japonii?

  1. Na onecie jakos wczoraj pismaki pisali, ze Wand bedzie prawdopodobnie przeciwnikiem Mameda. Ale imo to gosc nie mial pojecia co pisze. Wyplata dla Wanda musialaby byc wieksza niz wszystkich razem wzietych, lacznie z Pudzilla i Mamedem 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *