Wanderlei Silva nie będzie promował Bellatora

Zobowiązania wobec UFC i wciąż ważny kontrakt z organizacją uniemożliwiają Wanderleiowi Silvie promowanie konkurencyjnej organizacji Bellator.

Wanderlei Silva nie będzie uczestniczył w działaniach promocyjnych organizacji Bellator oraz jej nadchodzącej gali Bellator 131 o czym wczoraj poinformowała sama organizacja.

„Ze względu na wciąż trwającą umowę, Wanderlei Silva nie będzie uczestniczył w promocji gali Bellator 131.”

Według źródła bliskiego organizacji, Bellator podjął decyzję by nie włączać Wanderleia Silvy do grona osób promujących organizację obok takich nazwisk jak Royce Gracie, Randy Couture i Frank Shamrock. Powodem podjęcia tej decyzji jest kontrakt z UFC.

4 thoughts on “Wanderlei Silva nie będzie promował Bellatora

  1. Szybko zakończyła się przygoda Silvy w Bellatorze 🙂 Jakby się Silva nie starał i cokolwiek będzie robił, to i tak jest udupiony. Kontrakt z UFC blokuje go całkowicie i jak się nie dogada z UFC to oni mu raczej na rękę nie pójdą zwłaszcza po tym co ostatnio zrobił.

  2. Ja tam Silby nie szanuje – jak byl pupilem Dany to nic nie gadal o zlym traktowaniu tylko chwalil swojego pracodawcy. Jak zawalil i zrobil siare z kontrolami, to zostal skarcony. I nagle wielki obronca warrior’ow jak juz nic do stracenia nie mial.
    Zalowe zachowanie w moim odczuciu, jak rozwydrzone dziecko. Sprawa jest prosta z klasa sie trzeba umiec rozstac, czlowiek to nie jest drzewo jak sie komus cos nie podoba mozna sie przeniesc.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *