Walka Pudzianowski – Thompson anulowana!

Za sport.pl

Podczas sobotniego pojedynku między Mariuszem Pudzianowskim a Jamesem Thompsonem powinno dojść do dogrywki. Niespodziewanie ogłoszono zwycięstwo Polaka.

Podczas specjalnej konferencji prasowej sędzia pojedynku Tomasz Bronder odczytał specjalne oświadczenie organizatorów 17 KSW „Zemsta”, w którym ogłosili, że sędziowie popełnili błąd przy liczeniu punktów. Ostatecznie wynik był remisowy i w efekcie powinna zostać zarządzona trzecia runda tzw. dogrywka.

Sobotnia walka została anulowana i nie będzie wliczana w rekordy obu zawodników. – Omyłkowo podałem karty z wynikami na korzyść Mariusza – tłumaczy Piotr Bagiński, jeden z sędziów pojedynku.

Oficjalne wyniki walki przedstawiały się następująco: 20:19 dla Pudziana, 20:19 dla Thompsona i remis 20:20.

Komentarz Pudziana:Nie jestem zadowolony z tej sytuacji. Przyznam szczerze, że byłem gotowy na dogrywkę. Czułem się dobrze i na pewno miałem więcej sił niż Thompson. W trzeciej rundzie udowodniłbym swoją wyższość i nie byłoby żadnych wątpliwości – twierdzi pięciokrotny mistrz świata w zawodach strongmanów. – Co mam teraz zrobić? Przecież nie urwę sędziom głów za to, że się pomylili. Dalej zamierzam współpracować z federacją KSW i przygotowywać się do kolejnych walk. Czy wyobrażam sobie trzecie starcie z Thompsonem? Nie widzę żadnego problemu. W każdej chwili może dojść do kolejnej walki.

71 thoughts on “Walka Pudzianowski – Thompson anulowana!

1. „Gdy zaczął się pocić stał się bardzo śliski, jakby naoliwiony, nie mogłem w to uwierzyć. Gdy w drugiej rundzie chciałem go obalić, po prostu mi się wyślizgnął. Myślę, że przed walką kąpał się w oleju. Gdy byłem w pozycji bocznej, nie mogłem za bardzo się ruszać, bo bym się z niego ześlizgnął – tłumaczył Anglik”

Pudzianka w mydlinach ?
    Ale mi szkoda tego Pudzilli.. to jest polak, a jest mi wstyd.

2. Maciej: Kurwa jakkie dno odebrali Pudzianowi zasluzone zwyciestwo kurwy jebane to dawac rewanz w ciagu tygodnia a nie szmato zanulowaly bo sie dzeiciaki buntowaly i ten dysmozg jebany

Ten koleś cały czas tu trolluje i obraża. Fajnie jak admin coś zrobi.

3. Mój czteroletni synek też myślał ,że PUDZIAN wygrał. Na szczęście ktoś się połapa,ł że takiego przekrętu nie da się wytłumaczyć przed całym światem więc okazało się ,że zawinił PAN BŁĄD PROCEDURALNY. Jak Bagiński mógł dać karty ze zwycięstwem Pudzianowskiego niech mi ktoś wyjaśni bo ja nie rozumiem…? Miał różne zestawy kart…???!!!

4. Według mnie pudzian przegrał ewentualnie mogła być dogrywka.Walka za pewne była ustawiona wydaje mi sie że nie tylko ta na tym ksw. Trzeba jednak zauważyć postępy jakie zrobił od ostatniej przegranej z Thomsonem ja bym go jeszcze nie skreślał.

5. no cóż,takie rzeczy się robi zaraz po walce a nie po 32 godzinach po walce!,Thompson ucierpiał niesprawiedliwie.BYł remis albo zwyciestwo Anglika lub powinna być 3 runda dogrywkowa.Wtedy by się okazało kto ma gorszą kondycję..,jeden albo drugi by padł,pewnie pudzian by padł gdyby ruszył na niego z impetem,ale James też był zmęczony.Więc gdyby miał szczęście to może by go wykończył ciosami w parterze będąc na nim z góry,ale wątpie,był za bardzo zdyszany,Thompson by go porozbijał

6. Moim zdaniem nic nie powinno być anulowane, ponieważ teraz każdy kto będzie „płakał” to KSW go będzie słuchać. Po drugie, to że anulowali walkę tylko świadczy że z góry wszystko było ukartowane przez KSW (czyli popełnili przestępstwo) ale kiedy medialna burza nadeszła której nie przewidzieli to już próbują ratować swoją twarz. A sędziowie KSW się dobrze znają z KSW właścicielami i KSW Team’em, sędziowie są pracownikami KSW. Wiadomo że zawodnicy z TEAM KSW z sędziami z KSW będą ZAWSZE mieli przewaga.

7. bob sapp.. to bym chcial zobaczyć 🙂
    Kimbo by go rozjebał..

Myślę tak sobie że Pudzian nie będzie się bił z kimś z Polski. Bo on z góry uważa że jest the best.. i miał by siarę gdyby go np. Materla rozjebał.

8. Ja bym bardzo chętnie zobaczył walkę Kamil Bazelak vs Mariusz Pudzianowski i moim zdaniem Bazelak wcale nie jest tu bez szans a wręcz przeciwnie myślę że to on by wygrał ale wtedy by był wstyd dla Pudziana i dlatego uważam że do tej walki nie dojdzie

9. Zwyciestwo Pudziana było potrzebne dla ksw(liczy się tylko kasa)ale thompson miał taką przewagę że ten przekręt im nie przeszedł Ciekawe za ile Baginski robi teraz z siebie idiotę a moze nie robi Wtyd i kompromitacja Udana zemsta dzięki skorumpowanym sędziom Nikt powazny wiecej tu nie przyjedzie bo choc bedzie kogos okladal 10 minut to i tak przegra K-kompromitacja S-sztuk W-walki oto do czego prowadzi chciwosć Mam nadzieje ze to im nie ujdzie płazem