Walka Jon Jones vs. Alexander Gustafsson nie odbędzie się w Szwecji

Mistrz wagi półciężkiej nie godzi się na walkę w Skandynawii.

Jest już pewne, że 27 września dojdzie do rewanżu Jona Jonesa (20-1, 14-1 w UFC) z Alexandrem Gustafssonem (16-2, 8-2 w UFC, 2# w rankingu UFC). Jako potencjalne lokalizacje gali prezydent Dana White wymienił 3 miasta: Sztokholm, Toronto i Las Vegas. Bones był gościem wczorajszego programu MMA Hour w którym jasno wyraził swoją dezaprobatę dla zorganizowania tej walki w Szwecji.

To nie będzie Szwecja. Nie ma szans.”

Nie mam powodu. Ja jestem mistrzem a on jest pretendentem i nie jest odpowiednie dla mnie abym szedł na jego podwórko.”

W takim razie w grze zostaje Toronto i Las Vegas. Pytanie tylko czy włodarze UFC zechcą tak szybko powrócić do Kanady po bardzo słabych wynikach sprzedaży biletów na UFC 174 które odbyło się w sobotę w Vancouver.

7 thoughts on “Walka Jon Jones vs. Alexander Gustafsson nie odbędzie się w Szwecji

  1. Może kościsty gibon powinien zostać prezesem a najlepiej właścicielem UFC, będzie wtedy mógł sobie ustalać wszelakie warunki- z kim, gdzie, za ile,w jakim czasie i dla kogo będzie walczył…porąbało już tego rozkapryszonego mistrza na dobre!On jest totalnie irytujący!

  2. Tez uważam ze Jj, ma racje, i tez nie podzielam tego ze będzie rewanż.
    Wolał bym z kim innym go zobaczyć. niż powtórkę.
    PS: w razie przegranej JJ to chyba oczywiste ze bedzie 3 czes walki heheh

  3. A ja się akurat z JJ nie zgadzam. Początkowo dyskredytował Cormiera w wywiadach. Pierwszą walkę według mnie minimalnie przegrał z Gustafssonem po czym nie chciał zgodzić się na rewanż. Jak już się zgodził i podpisał kontrakt to wypowiada się tak jakby to Cormier zasługiwał bardziej na walkę z nim niż Mauler. Jak jest prawdziwym mistrzem to wygra i na obcym podwórku. Z resztą to nie on powinien być od ustalania zasad, tylko włodarze organizacji. Mniejsza z tym. W każdym razie mam nadzieję, że ich rewanż będzie równie efektowny co pierwsza walka i będziemy mieli co oglądać!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *